Excel öğrenmek istiyorum. Eğitimlere nereden başlamalıyım?

Excel nasıl öğrenilir.

Kuşkusuz ki iş dünyasında çalışanların en çok kullandığı programların başında Microsoft Excel programı gelir. Microsoft Excel kullanmayı öğrenmek için, vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Gerek Bilgisayar kurslarında, gerekse özel eğitimlerde anlatılan konuların tamamı ve daha fazlası vidoport.com üzerinde bulunmaktadır. 

Excel'i öğrenmek için Temel düzeydeki Excel öğrenme eğitim setlerimizden başlayabilirsiniz. Giriş ve Başlangıç düzeyindeki Excel eğitim setlerimizde;

Excel Öğreniyorum - Temel Excel Eğitimleri video eğitim seti
 

Excel Öğreniyorum- Temel Excel eğitim videoları eğitim setimiz ile, Excel'in menülerini tanımayı, Excel'in kullanımını, Sayı Grubu, Hizalama grubu gibi sekmelerde bulunan düğmelerin görevlerini öğrenebilirsiniz. 
 

Excel'de İlerlemeye Başlamak-Orta Düzey Excel video eğitim seti

Excel'in Temellerini öğrendikten sonra, ilerlemeye başlamak için bu eğitim setimizde bulunan Excel eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Genel Excel kullanım eğitim videoları, Excel'de sıralama yapmak, Excel'de çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel'de filtreleme yapmak gibi konuları kapsayan eğitim videolarımız ile Excel kullanımında acemiliği üzerinden atarak, Excel'de uzmanlaşmaya başlarsınız.
 

Excel Kısayolları, Püf Noktaları video eğitim seti

Excel'i detaylı olarak kullanmaya başladıktan sonra, bir kolaylıklar dünyası olan Excel programının kısayollarını, Püf noktalarını bu eğitim setimiz ile öğrenebilirsiniz.  
 

Excel'de A'dan Z'ye Grafikleri Öğrenmek video eğitim seti

Excel öğrenmeye başladığınızda, bir müddet sonra grafikler ile de çalışmaya başlarsınız. Oluşturduğunuz Excel Raporlama ekranlarında grafiklerin doğru konumlandırılması oldukça önemlidir. Doğru grafik türünü, doğru tabloda kullanmak oldukça zor bir iştir. Bu eğitim setimiz ile Excel Grafiklerin kullanımını A'dan Z'ye öğrenebilirsiniz.
 

vidoport.com üzerindeki eğitimlere https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/ erişebilirsiniz. Buradaki eğitim setlerimizi sırayla izleyebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

 

yükleniyor..
Real Time Web Analytics