Üniversite öğrencileri EXCEL ve WORD nasıl öğrenir?

vidoport.com, tüm eğitimlerin videoya çekili olarak size sunulduğu Türkiye'deki en güncel ve dolu Excel ve MS-Office konularını barındıran eğitim sitesidir.

Üniversite'den mezun olmadan iyi bir Excel ve Ms-Office konularında bilgiye sahip olmanızı öneririz. İş dünyasında iyi bir iş bulmanızda Excel ve diğer MS-Office konularındaki bilgileriniz belirleyici etken olabilir. 

vidoport.com üzerindeki  tüm eğitimlere mail adresi ve şifreniz ile internetin olduğu her noktadan erişilebilir.  Eğitimlerinize aşağıdaki linkten başlayarak ilerleyebilirsiniz. 

https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/

Eğitim setlerine giriş yaparak, Başlangıç düzeyi eğitimleri izlemeye ve uygulamaya başlayabilirsiniz. 

vidoport üzerindeki eğitim setleri başlangıçtan ileri düzey'e, setlerin içindeki konularda kendi içlerinde Başlangıç'tan İleri Düzey'e doğru sıralanmıştır. Bildiğiniz konuları hızlıca geçebilir, bilmediğiniz konuları izle uygula yöntemi ile uygulayarak öğrenebilirsiniz. 

Tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

vidoport.com üzerindeki eğitimleri tamamladığınızda sertifikalarınızı alabilirsiniz. PDF formatına alabileceğiniz sertifikalarınızı, ıslak imzalı almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

yükleniyor..
Real Time Web Analytics