Excel'de Boşluklara İstediğiniz Değerler İle Doldurmak

Excel'de boş hücreleri istediğiniz değer ile nasıl doldurursunuz. Excel'de boş hücreleri hızlı bir şekilde doldurma nasıl yapılır.


Excel'de Ad Soyad Ayırma Nasıl yapılır?

Excel'de Ad ve Soyadların bulunduğu bir sütunda, Ad ve Soyadları nasıl ayırırız. Ad ve Soyadları ayrı sütunlara ayırmak için hangi özellik kullanılır?


Excel Toplama Formülleri nasıl kullanılır?

Excel'de en sık yaptığımız işlemlerin başında gelen Toplama formülleri nasıl kullanılır. Excel'de Topla, Etopla, Çoketopla gibi toplama formülleri kullanımı.


Excel Fiyat Endeksi nasıl hesaplanır?

Excel'de fiyatların ortalamalarından yararlanarak, fiyatların kendi arasındaki %'lik değişikliğini nasıl buluruz.


Excel'de İndis ve Kaçıncı Formüllerinin Kullanımı

Excel'de çok fazla bilinmeyen, İndis ve Kaçıncı formüllerini nasıl kullanırız. Düşeyara işlevi ile çok rahat yapamadığımız işlemleri İndis, Kaçıncı kullanarak nasıl yaparız.


Excel formüllerde hataları gizlemek, Eğerhata işlevi kullanımı

Excel formüllerinizde oluşan hataları gizlemek için EĞERHATA işlevini kullanabilirsiniz. Özellikle Düşeyara işlevinde oluşan #YOK hatalarını bu şeklde gizleyebilirsiniz.


İnsan Kaynaklarında Excel Uygulamları- Raporlamaları

Excel'de Çalışan listelerinden yararlanarak, Kıdem, Yaş, Ücret raporlarını nasıl oluştururuz.


Excel'i öğrenmek. Excel'i nasıl öğrenirsiniz?

Excel öğrenmek, Excel'i etkin kullanmak için vidoport.com üzerindeki online Excel eğitimlerden nasıl yararlanırsınız. A'dan Z'ye Excel'i nasıl öğrenirsiniz.


Excel'de Pivot Tablo Oluşturma ve Kullanmak

Excel'in en yoğun kullanılan özelliklerinden olan Pivot Tablo nasıl oluşturulur? Pivot Tablo oluşturmak için şartlar nelerdir. A'dan Z'ye Pivot Tablo oluşturma nasıl yapılır?


vidoport üzerinde yeni eğitimler.. Google Formları kullanmak

Google programının anket oluşturmak, online sınav hazırlamak için kullanılan Google Formlar eğitimleri sitemize yüklendi.