Excel eğitimi, Excel'i öğrenmek için neler yapmalısınız?

Excel öğrenmek, Excel'i etkin kullanmak için vidoport.com üzerindeki online Excel eğitimlerden nasıl yararlanırsınız. A'dan Z'ye Excel'i nasıl öğrenirsiniz.

İş dünyasının kuşkusuz ki vazgeçilmez programı Microsoft Excel. Hemen hemen her çalışan mutlaka Excel programını kullanmaya ihtiyaç duyuyor. Excel kullanmayı öğrenmek veya Excel konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Excel'i A'dan Z'ye öğrenmek için vidoport.com size yeterli olacaktır.  Üzerinde 2200'den fazla eğitim videosu barından vidoport.com'da Excel konuları başlangıçtan ileri düzeye göre setlere ayrılmıştır.  Excel'i öğrenmek için Excel kursuna gitmeye gerek kalmadan, vidoport üzerindeki Excel dersleri ile Excel kullanmayı öğrenebilirsiniz. 

Online Excel eğitimleri ile, zamandan ve mekandan bağımsız olarak Excel'i öğrenebilirsiniz. 

 

vidoport üzerindeki Excel eğitimlerimiz ile, 

  1. Zamandan ve mekandan bağımsız olarak Excel'i öğrenebilirsiniz. Bu sayede Excel kursuna gitmek için yolda zaman harcamınız gerekmez.
  2. Excel derslerinize istediğiniz konudan başlarsınız. Bildiğiniz konuyu geçer, bilmediğiniz, anlamadığınız konuları sınırsız bir şekilde tekrar edersiniz. 
  3. Örnek uygulama dosyalarını indirerek, daha hızlı ilerlersiniz. 
  4. Tamamladığınız Excel ve diğer eğitimlerin sertifikasını alabilirsiniz.  Excel'i öğrenmeye başlamak için, Excel Öğrenmeye Başlamak eğitim setlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Excel'i kullanıyor ve Excel yeteneğinizi geliştirmek için Excel eğitim setlerimize bakabilirsiniz. 

Excel'in iş dünyasında bu kadar tutulmasının ve vazgeçilmez olmasının belki de en büyük nedeni, kuşkusuzki her işe, her işletmeye uyan esnek yapısıdır. Bu yapı sayesinde, her çalışan kendine özel tabloları rahatlıkla düzenleyebiliyor ve bu tablolardan raporlamalar yapabiliyor. Excel'de en çok merak edilen konuların başında gelen Dashboard Raporlar oluşturma eğitimlerimiz sayesinde, kendi raporlarınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Uzmanlık düzeyinde Excel bilgisi gerektiren Excel Dashboard Raporlar oluşturma eğitimleri için, Excel'de Çoketopla gibi işlevleri, Düşeyara İşlevlerini, İndis-Kaçıncı işlevlerinin kullanımlarını, Pivot Tablo oluşturma gibi konulara hakim olmanız gerekir. 
Excel Dashboard Raporlama eğitimleri için vidoport.com üzerindeki Excel raporlama eğitimlerimize göz atabilirsiniz. 

Eğitmenlerimizden Mustafa BOLAT 'ın anlatımıyla, Excel Dashboard raporlama eğitimlerini izlemek için aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz. Eğitmenlerimizden Ömer BAĞCI'nın anlatımıyla Excel Dashboard raporlama eğitimlerini izlemek için aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz. vidoport, Türkiye'de Türkçe anlatıma sahip olan ve en yüksek Excel eğitim videosuna sahip olan sitedir. 2200'den fazla eğitim videosu ile vidoport başlangıçtan ileri seviyeye kadar tüm Excel konularını kapsamaktadır. 

vidoport eğitimlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.  

Bu makale 178 kişi tarafından okundu