Ücretsiz Excel Öğrenmek için ne yapmalı?

Excel'i Ücret ödemeden öğrenmek için vidoport.com üzerindeki Ücretsiz Excel eğitim videolarından yararlanabilirsiniz

İş dünyasında çalışanlar, Excel programının derinliklerini keşfedince, Excel'i öğrenmek ister. Daha detaylı ve hızlı bir Excel kullanımı, her çalışanın ihtiyaç duyduğu bir yetkinliktir. Excel'i öğrenmeye başlamak için farklı seçenekler olsada, yoğun iş temposu ve özellikle İstanbul'daki trafik yoğunluğu nedeniyle, online Excel eğitimlerini tercih edebilirsiniz. 

Türkiye'deki ne güncel Excel eğitim videolarına sahip olan, vidoport.com üzerindeki ücretsiz Excel eğitimleri ile Temel düzey Excel'den İleri Düzey Excel'e doğru adım atabilirsiniz. 

Excel öğrenmeye başlamak için bu eğitim videomuzdan adım adım başlayabilirsiniz. 

Temel Excel'i öğrenmeye başlamak ve adım adım ilerlemek için aşağıdaki eğitim setlerimizi sırayla takip edebilirsiniz. 

 

1- Excel Öğreniyorum - Temel Excel Eğitimleri: Bu eğitim setimiz 64 Excel eğitim videosu ve 164.000 den fazla görüntülemeye sahiptir. 

2- Excel'de İlerlemeye Başlamak - Orta Düzey Excel: Bu eğitim setimizde 56 Excel eğitim videosu ve 70.000 civarında izlemeye sahiptir. 

3- Excel Kısayolları, Püf Noktaları: 78 Excel Eğitim videosuna 101.500 'den fazla izlemeye sahip olan Excel eğitim setimizdir. 

4- Excel'de A'dan Z'ye Grafikleri Öğrenmek: 42 Excel Grafikler ders anlatım videolasuna sahip olan Excel Grafikler eğitim setimiz 35.000 civarı bir izlemeye sahiptir. 

Bknz: Excel öğrenmek için gerekli olan tüm Eğitim videoları

Excel'in Başlangıçtan İleri Düzey, Uzmanlık konularına kadar tüm eğitimlerini vidoport.com üzerinden alabilirsiniz. Excel'de VBA kullanımından, Dashboard rapor oluşturmaya kadar, Grafikler de uzmanlaşmaktan, Makro oluşturmaya kadar tüm eğitimleri 7/24, kendi öğrenme hızınızda alabilir, örnek dosyalar ile çalışabilirsiniz. 


 

Bu makale 682 kişi tarafından okundu