Eğitimlerin örnek dosyalarına nasıl erişiriz?

Eğitimlerimizde anlattığımız konuların örnek dosyalarına erişmek, size hız kazandıracaktır. Uzun dosyaları tek tek yazmak yerine bilgisayarınıza indirebilir ve kullanabilirsiniz.

vidoport.com üzerindeki Örnek Excel dosyalarına ve diğer konularda anlatılan tablolara erişmek için vidoport’un ücretli üyesi olmanız gerekir. Örnek dosyalar ile çalışma kısmımız sadece ücretli üyelerimize açık bir uygulamadır. 

vidoport.com’a Üye girişi yaptıktan sonra, eğitim dosyalarına iki farklı yerden erişebilirsiniz.  

Mart 2018 'den sonra hazırlanan eğitim videolarımızın uygulama dosyaları ekranın alt tarafında bulunan Dosyalar sekmesinden uygulama dosyasını indirebilirsiniz. Bu sekmeyi görmüyorsanız, eğitimin uygulama dosyası bulunmamaktadır.

vidoport eğitim dosyaları nasıl indirilir

Eğer burada Dosyalar sekmesi görmüyor veya baş görürseniz, anlatılan eğitim videosunun dosyası yoktur. 

Mart 2018 den önce yüklenen eğitim videolarında ise;

Eğer eğitim videolarının içinde şu dosyayı indirebilirsiniz gibi bir dosya bilgisi geliyorsa,  Panelim kısmına tıkladığınızda ekranın alt tarafında Eğitim dosyaları başlığından yararlanarak uygulama dosyalarımıza erişebilir ve indirebilirsiniz.

vidoport eğitim dosyaları nasıl indirilir

Bu makale 701 kişi tarafından okundu

  • profile

    Miray Hergül/Lila Kağıt Finans Sefi

    • 06. 02. 2020

    Ömer Bağcı hocamızdan almış olduğumuz ileri Excel eğitimi gerek konu anlatımı,gerek örnek çözümlemeleri olsun çok yararlı oldu. Ders hiç sıkılmadan akıcı bir şekilde devam ediyor ve Ömer Bey her katılımcı ile tek tek ilgileniyor. Dersi sonrasında portal üzerinden de tekrar etme şansınız var. Teşekkür ederiz...