vidoport üzerine yeni eklenen eğitimler

vidoport.com üzerine Mayıs-20 2. Haftasında eklenen yeni eğitim dersleri.

Türkiye'nin en dolu ve güncel eğitim sitesi olan vidoport.com'a yeni eklenen eğitimleri aşağıda bulabilirsiniz.
Eski adıyla Office 365 Excel, yeni adıyla Microsoft 365 Excel 'de yer alan Filtre işlevinin kullanımı VE şartı ile birlikte nasıl kullanırız.

https://vidoport.com/office-365-excel-excel-2019-excel-2016-egitimleri/filtre-islevini-ve-sarti-ile-birlikte-kullanmak

Excel'in en çok kullanılan işlevlerinin başında gelen ÇEOKETOPLA, İNDİS, KAÇINCI işlevlerinin ortak kullanımları. Çok ilginç ve güzel bir kullanım.

https://vidoport.com/excel-de-islevlerin-ortak-kullanimlari/coketopla--indis--kacinci-fonksiyonlarinin-ortak-kullanimlari

Excel'de çok bilinmeyen işlevlerinin başında gelen KAYDIR işlevinin kullanımı bu eğitim videomuzda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

https://vidoport.com/excel-arama-ve-basvuru-islevleri/kaydir-islevinin-kullanimi

Excel'in yeni versiyonlarında eklenen Şelale grafikleri nasıl kullanılır.https://vidoport.com/a-dan-z-ye-excel-de-grafikler/selale-grafikleri-ve-detaylari

Excel'de Çoketopla, Benzersiz işlevlerini kullanarak raporlar nasıl oluştururuz. Oluşturduğumuz bu raporlara, mini grafikler, grafikler nasıl eklenir bu eğitim setimiz de bulabilirsiniz.https://vidoport.com/excel-ile-dashboard-rapor-olusturma/filtre--benzersiz--coketopla-ile-satis-raporlari-olusturmak

vidoport.com, kariyerinde ilerlemek, Excel ve diğer Ms-Office programlarını daha hızlı kullanmak isteyenler için muhteşem bir kaynaktır. Sürekli güncellenen eğitim videoları ile, bilginizi güncel tutar, yeni bilgiler öğrenmenize yardımcı olur.
www.vidoport.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Mayıs sonuna kadar geçerli olan %50 indirim kampanyamızı kaçırmamanızı öneririm.

Bu makale 337 kişi tarafından okundu