Eğitmenler
Eğitmen Olmak İçin Tıklayınız
Ömer BAĞCI Ömer Bağcı Uzman Eğitmen-Yazar 1993 yılından beri bilgisayar eğitimlerinin içinde olan Ömer BAĞCI, Matematik Bölümü mezunudur. Öğretmenlik sertifikasyonu da olan Ömer BAĞCI, Somel Yayınları ve Seçkin Yayınlarından çıkan 20'ye yakın Bilgisayar Kitabı'nın yazarıdır. Türkiye'de en çok satan bilgisayar kitaplarının yazarı da olan Ömer BAĞCI, İleri Excel konusunda en çok satan İleri Düzey Excel 2013 kitaplarının yazarıdır. Ağırlıklı olarak firmaların İleri Excel ve Excel raporlama eğitimleri konusunda sürekli eğitimler veren Ömer BAĞCI, Online Excel eğitimi alınabilinen vidoport.com’un da kurucusu ve eğitmenidir. Bireysel sitesine www.omerbagci.com.tr ve Excel hakkında yazılar yazdığı blog sayfasına http://www.omerbagci.net adresinden erişebilirsiniz.
Selahattin ŞAHİN Selahattin ŞAHİN SMMM (CPA) – MBA – Muhasebe ve ERP Uygulamaları Eğitmeni İstanbul Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi Lisans bölümünü bitirdikten sonra Beykent Üniversitesin de ABD İşletme Yönetimi alanında ( MBA) Yüksek lisansını tamamlamıştır. Tez konusu IFRS FOR SMES AND A PRODUCTİON ENTERPRİSE APPLİCATİONS. Üniversite eğitiminden hemen sonra reel sektörde işe başlayarak sırası ile Muhasebe, Mali işler Uzmanı, Yönetici, Müdür Yardımcısı , ERP Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmış ve halen özel sektör de çalışmaya devam etmektedir. Uzmanlık alanları Genel Muhasebe, Yönetim Muhasebesi, Maliyet Muhasebesi, İnşaat Muhasebesi, Raporlama, E-Learning, ERP Sistemleri Uygulamaları , Eğitmen şeklinde sıralayabiliriz. 2012 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır.
Selahattin ŞAHİN Abdulkerim Karaman Microsoft Mvc Anadolu Üniversitesi işletme bölümünü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi bilişim sistemleri yüksek lisans mezunudur. İş hayatında çeşitli şirketlerde çok sayıda projede yer almış. Uzmanlık alanı Microsoft mvc, .net mobile tarafında ise hybrid (cordova, Inoic) dir. Eğitime önem verir ve eğitim sektörünün bir parçası olmaktan mutluluk duyar.