Eğitmenler
Eğitmen Olmak İçin Tıklayınız
1973 Burdur/Karamanlı doğumlu olan Ömer BAĞCI, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen-Ed. Fakültesi Matematik Bölümü Mezunudur. 24 Yılı aşkın bir süredir bilgisayar eğitimlerinin içinde olan Ömer Bağcı, 1998 yılından bu yana Somel ve Seçkin Yayıncılıktan yayınlanan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel kitaplarının yazarıdır.

Giriş-Orta Düzeyde bilgilerin bulunduğu bilgisayar kitabı olan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel bilgilerinin anlatıldığı İleri Düzey Excel kitapları da Türkiye’de en çok satan bilgisayar kitapları olmuştur.

Excel, İleri Düzey Excel, Excel Raporlama eğitimlerini vermektedir.
Selahattin ŞAHİN Selahattin ŞAHİN SMMM (CPA) – MBA
Muhasebe ve ERP
Uygulamaları Eğitmeni
İstanbul Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi Lisans bölümünü bitirdikten sonra Beykent Üniversitesin de ABD İşletme Yönetimi alanında ( MBA) Yüksek lisansını tamamlamıştır. Tez konusu IFRS FOR SMES AND A PRODUCTİON ENTERPRİSE APPLİCATİONS. Üniversite eğitiminden hemen sonra reel sektörde işe başlayarak sırası ile Muhasebe, Mali işler Uzmanı, Yönetici, Müdür Yardımcısı , ERP Danışmanı ve Eğitmeni olarak çalışmış ve halen özel sektör de çalışmaya devam etmektedir. Uzmanlık alanları Genel Muhasebe, Yönetim Muhasebesi, Maliyet Muhasebesi, İnşaat Muhasebesi, Raporlama, E-Learning, ERP Sistemleri Uygulamaları , Eğitmen şeklinde sıralayabiliriz. 2012 Yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır.
Selahattin ŞAHİN Abdulkerim Karaman Microsoft Mvc
Anadolu Üniversitesi işletme bölümünü bitirdikten sonra Gazi Üniversitesi bilişim sistemleri yüksek lisans mezunudur. İş hayatında çeşitli şirketlerde çok sayıda projede yer almış. Uzmanlık alanı Microsoft mvc, .net mobile tarafında ise hybrid (cordova, Inoic) dir. Eğitime önem verir ve eğitim sektörünün bir parçası olmaktan mutluluk duyar.
Selahattin ŞAHİN Alaattin MACARA İleri Düzey
Excel ve MS-Office
Eğitmeni
1976 Giresun doğumlu olan Alaattin MACARA, 1997 yılından beri bilgisayar Eğitimleri alanında çalışmaktadır. Çok sayıda firma ve kuruma Excel, İleri Düzey Excel, Excel Makro-VBA, Access gibi eğitimler veren Alaattin MACARA, 20 yıllık bir eğitmenlik deneyimine sahiptir.
Real Time Web Analytics