Zamanınızı değerlendirin. Eğitimlerinize hemen başlayın ve uzmanlaşın. Eğitimlerimiz yalnızca ₺39,00’den başlayan fiyatlarla!

Şuna göre sırala :
Excel Formülleri x 224

Excel'de Toplama Formülleri, DÜŞEYARA, İNDİS- KAÇINCI, ÇOKETOPLA, ETOPLA, EĞERSAY, GÜN, AY, MAK, MİN, TAMİŞGÜNÜ gibi tüm Excel formüllerinin kullanımlarını içeren eğitim setleri ve ders videoları.

Web Programlama x 172

Web üzerinde çalışan programlar oluşturmak için gerekeli konuları anlatan eğitim setleri ve ders videoları

Grafik Oluşturma x 152

Excel'de grafik nasıl oluşturulur. Excel'de Grafik oluşturma ve Grafikleri oluşturmayı anlatan videolu eğitim dersleri.

Word Eğitimleri x 152

Word programını kullanmak, Word ile içindekiler oluşturmak, Word'de Sayfa numaları ile çalışmak gibi A'dan Z'ye Word dersleri

Pivot Tablo x 134

Excel Pivot (Özet) tablo, verilerinizden hızlıca raporlar oluşturmak mükemmel bir yoldur. Sürükle ve Bırak yöntemiyle raporlar oluşturmak, Dilimleyiciler Eklemek ve Pivot Grafikler oluşturmak için hangi yöntemler kullanılır.

Sunum Hazırlama x 119

PowerPoint, Prezi ile Etkileyici sunumlar oluşturmak için bilmeniz gereken eğitim videoları.

Koşullu Biçimlendirme x 118

Excel'de şarta bağlı biçimlendirme yapmak için kullanılan Koşullu Biçimlendirmelerinn tüm detaylarını öğrenin. Veri Çubukları, Renk Ölçekleri, Simge Kümelerinin kullanımlarının anlatıldığı eğitim videoları.

PowerPoint Kullanımı x 101

PowerPoint kullanmayı öğrenmek için bilmeniz gerken PowerPoint eğitim videoları. PowerPoint sunumları oluşturmak için bilmeniz gereken PowerPoint eğitim videoları

Excel Programlama (VBA) x 101

Office uygulamalarını genişletmek için kullanabileceğiniz basit ama güçlü bir programlama dili olan Office için Visual Basic for Applications (VBA) kullanmayı tüm detayları öğrenebileceğiniz eğitim setleri ve ders videoları.

DÜŞEYARA işlevi x 96

DÜŞEYARA, Sütunlar halinde düzenlenmiş listeler ve tablolarla istediğimiz değerleri buldurmak için kullanılır. Excel’in en çok kullanılan işlevlerin başında gelen Düşeyara işlevi, en iyi bilinmesi gereken işlevlerin başında gelir.

Özet Tablo x 93

Excel Pivot Tablo (Özet Tablo) Excel Özet Tablo oluşturma derslerini kapsayan eğitim videoları

Mac için Excel x 93

Mac için Excel eğitimi, Excel'i Mac'de kullanın, Mac için Excel eğitimlerini kapsayan eğitim setleri ve ders videoları

LibreOffice Eğitimleri x 86

Ücretsiz bir Office programı olan LibreOffice paketinde yer alan programların anlatıldığı eğitim videoları.

Power Query x 86

Excel'de Power Query eklentisinin kullanımı. Al ve Dönüştür özelliğininin kullanımını anlatan videolu dersler ve setler.

Sorgu Özelliği x 85

Excel'in Power Query eklentisi ve Verileri Al ve Dönüştür özelliğinin kullanabilmeniz için bilmeniz gerekenler Excel konuları. Excel'de gittikçe önem kazanan ve iyi bilinmesi gereken konuların başında gelen Sorgu özelliklerinin kullanım uygulamaları.

Dashboard Rapor Oluşturma x 84

Excel'de Dashboard raporlar oluşturmak için bilmeniz konuları kapsayan Excel dersleri. Dashboard raporlamayı ve Excel de rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları kapsayan Excel videoları

Power BI Eğitimleri x 81

Microsoft Veri Görselleştirme ve Raporlama işlemleri için Power BI kullanmayı tüm detayları ile öğrenin.

SQL Server Dersleri x 80

SQL Server Ders eğitim videoları. A'dan Z'ye SQL kullanmayı öğrenmek için bilmeniz gereken dersler

Excel Bilinmeyenler-Kısayollar x 73

Excel'i daha etkin, daha hızlı ve daha verimli kullanmak için bilmenizi gereken Excel kısayolları, Excel püf noktaları eğitim videoları.

Temel Excel Eğitimi x 72

Temel Excel konularını kapsayan eğitim setlerimiz ve eğitim videolarımız. Excel'i öğrenmek için bilmeniz gereken konuları kapsayan Excel eğitim videoları.

Slaytlar ile Çalışmak x 69

PowerPoint ve diğer sunum programlarında, Slaytlar düzenlemek, slaytların geçilerini ayarlamak gibi konuları kapsayan eğitim videoları.

Kısayolları kullanmak x 66

Excel'in kısayolları, Excel Bilinmeyenler, Excel Püf Noktaları içeren eğitim videoları. Excel'de Kısayollar, Püfnoktaları anlatan dersler

Excel öğrenme x 66

Temel Excel öğrenmeniz için gerekli olan konuları kapsayan videolu Excel eğitim dersleri. Excel'i öğrenmek, Excel'i öğrenmeye başlamak için gerekli olan Excel dersleri

Outlook Kullanımı x 64

Mail göndermek/almak için yoğun olarak kullanılan Outlook Eğitim dersleri ve videolarını kapsan dersler ve eğitim setleri.

EĞER Fonksiyonu x 62

Excel'de EĞER İşlevi, bir koşula bağlı değerleri hesaplamak için kullanılır. Excel'de en çok kullanılan işlevlerin başında gelen Eğer işlevinin kullanım detaylarını bu etiketimizde yer alan eğitim videolarında bulabilirsiniz.

Veri Doğrulama Kullanımı x 51

Excel'de hücrelere belirlediğiniz değerleri girmeyi zorunlu kılmak, şarta bağlı veri girmek için Veri Doğrulama özelliğini anlatan eğitim videoları

E-Posta Kullanımı x 50

E-Posta kullanımı nasıl yapılır? E-Posta göndermek için dikkat etmeniz gereken noktalar nelerdir? E-Posta kullanımını içeren eğitim videoları

Rapor Oluşturma x 49

Excel'de Rapor Oluşturmak için bilmeniz gereken konuları öğrenin. Dashboard raporlar oluşturmak için hangi konuları bilmeniz gerekir.

Calc Programı x 47

LibreOffice Calc- Hesap Tablosu Programı Basıl Kullanılır. LibreOffice Calc Eğitim videoları

Excel Finans İşlemleri x 47

Excel'de finansal takibinizi yapmak için bilmeniz gereken konular ve detaylarını kapsayan Excel eğitim videoları

Windows 8 x 45

Windows 8 konularını içeren eğitim videoları.

İNDİS Fonksiyonu x 44

Excel Arama ve Başvuru işlevlerinden İndis İşlevi kullanım videoları.

KAÇINCI İşlevi x 42

KAÇINCI Fonksiyonu, aradığınız bir değerin, aradığınız aralıkta, kaçıncı sırada olduğunu bulmak için kullanılır.

Windows 10 Eğitimleri x 39

Windows 10 Eğitimlerini ve genel bilgisayar/tablet kullanımı kapsayan eğitim videoları

Çalışma Sayfaları x 38

Excel'de Çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel çalışma sayfalarını silmek, yeni sayfalar eklemek gibi, Çalışma sayfaları konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

Tarihler İle Çalışmak x 37

Excel'de Tarihler ile çalışmak için bilmeniz gereken konular nelerdir. Excel Tarih özelliklerinin kullanımlarını içeren videolu eğitim dersleri ve setleri.