vidoport.com, işinizde Excel, İleri Düzey Excel, Excel uzmanlık ile Office Programları ve genel bilgisayar kullanımında ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak ve öğrenmek için en hızlı yollardan biridir.

Türkiye’nin online eğitim sitesi olan vidoport.com’da tüm eğitimlere kullanıcı adı ve şifre kullanılarak internet bağlantınızın olduğu cep telefonu, tablet ve bilgisayarlardan 7 Gün 24 Saat erişilebilirsiniz.

Siz de vidoport.com ailesine üyesi olarak, kariyerinizde bir adım daha ilerleyebilirsiniz.

Üyelerimizin eğitim aldıkları konularda uzman olmalarını, konuları en ince noktasına kadar bilmelerini ve programları verimli bir şekilde kullanmalarını hedefliyoruz. 

-- vidoport üzerinden zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz. vidoport.com’da kursa yetişme derdiniz olmadığı için, eğitimlerinizi istediğiniz zaman alabilir, istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

-- Eğitimlere başlama düzeyinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayabilir, istediğiniz konuya geri dönebilirsiniz.

-- Eğitimlerimiz neredeyse Günlük olarak eklenmektedir. Sürekli güncellenen eğitim videolarımız sayesinde bilgileriniz her zaman güncel kalır. 

-- İnternetin olduğu, tabletinizden, cep telefonunuzdan, bilgisayarınızdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

-- Eğitimlerde anlatılan konulardaki uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz.

Siz de yaptığınız işte uzmanlaşmak istiyorsanız, vidoport.com ailesine kolaylıkla katılabilirsiniz. vidoport.com’da 3 Aylık, 6 Aylık ve 1 Yıllık üyelik türlerinden istediğiniz paketi seçebileceğiniz gibi, isterseniz eğitim setlerini tek tek de alabilirsiniz. 

Excel videolarımızı izlemek için tıklayınız

Real Time Web Analytics