Excel öğrenmek için ne yapmalısınız? Excel'i nasıl öğrenirsiniz.
 

Kuşkusuz ki iş dünyasında çalışanların en çok kullandığı programların başında Microsoft Excel programı gelir. İyi bir Excel kullanıcısı olmak, iş dünyasında size önemli bir avantaj sağlayabilir. 

Microsoft Excel kullanmayı öğrenmek için, kursa gitme, özel ders alma gibi farklı seçenekler olsa da, zamanınızı maksimum verimlilikle değerlendirmek, yolda zaman kaybetmemek için vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerinden yararlanabilirsiniz.

Gerek Bilgisayar kurslarında, gerekse özel eğitimlerde anlatılan konuların tamamı ve daha fazlası vidoport.com üzerinde bulunmaktadır.  Bir kursta veya çalıştığınız iş yerinde Excel eğitimi aldığınızda, eğitim sonrasında gördüğünüz konuları kullanmadığınız için unutursunuz. vidoport.com ile bu sorununuz ortadan kalkar. 

Excel'i öğrenmek için Temel Excel öğrenme eğitim setlerimizden başlayabilir ve adım adım ilerleyebilirsiniz. 

Giriş ve Başlangıç düzeyindeki Excel eğitim setlerimizde aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Excel Öğreniyorum - Temel Excel Eğitimleri video eğitim seti: Excel Öğreniyorum- Temel Excel eğitim videoları eğitim setimiz ile, Excel'in menülerini tanımayı, Excel'in kullanımını, Sayı Grubu, Hizalama grubu gibi sekmelerde bulunan düğmelerin görevlerini öğrenebilirsiniz. 

Excel'de İlerlemeye Başlamak-Orta Düzey Excel video eğitim setiExcel'in Temellerini öğrendikten sonra, ilerlemeye başlamak için bu eğitim setimizde bulunan Excel eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Genel Excel kullanım eğitim videoları, Excel'de sıralama yapmak, Excel'de çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel'de filtreleme yapmak gibi konuları kapsayan eğitim videolarımız ile Excel kullanımında acemiliği üzerinden atarak, Excel'de uzmanlaşmaya başlarsınız.

Excel Kısayolları, Püf Noktaları video eğitim setiExcel'i detaylı olarak kullanmaya başladıktan sonra, bir kolaylıklar dünyası olan Excel programının kısayollarını, Püf noktalarını bu eğitim setimiz ile öğrenebilirsiniz.  Excel kullanan herkes, daha hızlı ve verimli bir Excel kullanmak ister. Excel kısayolları eğitim setimiz ile Excel'i kullanırken, kullanabileceğiniz bir çok kısayolu ve Excel kolaylıklarını öğrenebilirsiniz. 

Excel'de A'dan Z'ye Grafikleri Öğrenmek video eğitim setiExcel öğrenmeye başladığınızda, bir müddet sonra grafikler ile de çalışmaya başlarsınız. Oluşturduğunuz Excel Raporlama ekranlarında grafiklerin doğru konumlandırılması oldukça önemlidir. Doğru grafik türünü, doğru tabloda kullanmak oldukça zor bir iştir. Bu eğitim setimiz ile Excel Grafiklerin kullanımını A'dan Z'ye öğrenebilirsiniz.
 

vidoport.com üzerindeki eğitimlere https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/ erişebilirsiniz. Buradaki eğitim setlerimizi sırayla izleyebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

Real Time Web Analytics