İleri Excel Eğitim videoları ile Excel'de Uzmanlaşın...
 

İş dünyasının en çok kullanılan programı olan Excel programını, kuşkusuz ki, her çalışan iyi kullanmak ister. Yoğun olarak kullanılan Excel proramında kısayollara hakim olmak, yapılan işlemlerin daha kısa yöntemlerini bilmek ve daha verimli çalışmak her Excel kullanıcısının sahip olmak isteyeceği özelliklerin başında gelir. 

İleri Düzey Excel eğitim setlerimiz ile, Excel konusununda kendinizi geliştirebilir ve Excel'i daha hızlı ve daha verimli kullanmayı öğrenebilirsiniz. 

İyi bir Excel kullanıcısı olabilmek için temel olarak:

- Excel'in günlük hayatta kullanılan kısayollarına hakim olmak

- Excel'de Eğer (IF) işlevinin kullanımlarını bilmek,

- Düşeyara (Vlookup) işlevinin kullanımı

- Pivot Tablo oluşturma ve detaylarına hakim olma

- Grafikleri kullanma 

gibi detaylara hakim olmanız gerekir. Bu konuların tamamına vidoport.com üzerinden erişebilirsiniz. 

Excel'de Dashboard Rapor oluşturma, Excel Programlama eğitimlerindeki konuları kapsayan ve günlük hayatta çokça işinize yarayacak Excel özelliklerini ve kısayollarını anlatan videolu Excel eğitimlerimiz sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan, Excel bilginizi ileri düzeye taşıyabilir, raporlarınızı kendiniz oluşturabilir ve  Excel konusunda uzman olabilirsiniz.

vidoport.com üzerindeki eğitimlerimiz sayesinde Özet tablo oluşturmaktan, Makro kullanımına, DÜŞEYARA, ÇOKETOPLA gibi işlevlerin kullanımından, Dashboard Rapor oluşturma yöntemlerine kadar çok sayıda Excel özelliğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. 

 

Real Time Web Analytics