vidoport.com üzerinden İleri excel eğitimleri almak istermisiniz ?

Üyelerimizin eğitim aldıkları konularda uzman olmalarını, konuları en ince noktasına kadar bilmelerini ve programları verimli bir şekilde kullanmalarını hedefliyoruz.

vidoport.com üzerindeki eğitimleri kredi kartınıza 6 taksit imkanı ile alabilir, banka veya ptt yoluyla da ödeme yapabilirsiniz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 • vidoport.com kimler için?

  vidoport.com kendini geliştirmek isteyen, yeni mezun, işinde değişiklik planlayan, kariyerinde ilerlemek isteyen, kısacası profesyonel kariyerini ve kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler herkes için hazırlanmıştır.

 • vidoport.com'da ne tür eğitimler var?

  Online Bilişim eğitimleri alabileceğiniz vidoport.com üzerinde; - MS-Office Programları - Virüs Programı Eğitimleri - Windows 8 Eğitimleri - Google Drive Eğitimleri - LibreOffice Eğitimleri - Muhasebe Programı Eğitimleri gibi çok sayıda eğitim seti bulunmaktadır.

 • Ücretsiz eğitim videolarını izleyebilirmiyim?

  vidoport.com üzerinde çok sayıda ücretsiz eğitim bulunmaktadır. Bunun yanında, istediğiniz 3 eğitim videosunu ücretsiz izleyebilirsiniz. Hemenkayıt olmak için tıklayınız.

 • Fiyatlara KDV dahil mi ? Fatura kesiliyormu?

  Evet sitemizde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir. Adınıza veya şirket bilgilerinize fatura kesilmekte ve kargo yolu ile gönderilmektedir.

 • Eğitimler güncelleniyormu?

  Sitemize eklenen dersler sürekli olarak güncellenmektedir. Yeni eğitim videoları günlük / haftalık olarak sitemize yüklenmektedir.

 • Üyeliğim ne zaman aktif olacaktır?

  Sitemize üye olduktan sonra ödemenizi Kredi Kartı ile yaptığınızda üyeliğiniz anında aktif hale gelecektir. Banka ödemesi ile yaptığınız ödemeler mesai saatleri içinde ise genellikle 1-2 saat içinde aktif hale gelmektedir.

 • Diğer sıkça sorulan sorular'a erişmek için tıklayınız.
Real Time Web Analytics