Üyelerimizin Soruları

1-

Merhabalar Ömer Bağcı nın İleri düzey Excel 2016 kitabını satın aldım web sayfanız üzerinden hediye online excel eğitimlerine nasıl ulaşabilirim.

2-

Merhaba 1 yıllık üye olmayı düşünüyorum. şifremle hem evdeki hemde işyerimdeki bilgisayardan girebiliyormuyum. Yani farklı bilgisayarlardan girmede sıkıntı var mı?

3-

Ben üniversite son sınıf öğrencisiyim ve ms office programlarını yeterli bir şekilde öğrenmek istiyorum bu sistem yeterli olurmu ve ögrendiklerimi uygulayabileceğim bir sisteminiz var mı?

4-

iyi çalışmalar.Gaziantep üniversitesi öğrencisiyim.EXCEL ve WORD eğitimleri almak için bu vidoport kayıt oldum.Vidoport sisteminin nasıl çalıştıgı ve excel -word eğitimleri nasıl olacagı hakkında her hangi bir bilgim yok.Yardımcı olursanız sevinirim.

5-

örnek excel tablolarını nasıl edineceğiz...

6-

Office öğrenme amacıyla sitenizde ücretli üyelik açmayı düşünüyorum. Bir sorum olacaktı. Özellikle excelde alıştırma yapabilmemiz için örnek veri seti sağlanacak mı? Eğitim setlerine hangi sırayla gitmemiz gerektiği sizin tarafınızca bize gösteriliyor mu?

7-

Üyelik paketleriniz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorum. Sitenizde üyelik fiyatları ile ilgili bilgi bulamadım.

8-

Ömer Bağcı nın İleri düzey Excel 2013 kitabını satın aldım web sayfanız üzerinden hediye online excel eğitimlerine nasıl ulaşabilirim.

9-

Excel'i temel düzeyden başlayıp ileri düzeye kadar tüm eğitimlerinden yararlanmak istiyorum üyelik paketleriniz hakkında bilgi verir misiniz?

10-

Aylık aboneliğinizin var mı acaba?

11-

Merhaba Ben excelde başlangıç ve etkin kullanım eğitim setlerini bitirdim. Çalışmalarıma devam etmek istiyorum fakat excelde birden fazla değişik eğitim setleri mevcut. Nerden devam etmemi önerirsiniz?. Üye olmadan önce çalışma programları ile ilgili bir

12-

Merhaba; ben süper paket üyeliği aldım, kitap elime ne zaman geçer bilgi alabilir miyim? Teşekürler.

13-

İyi günler. Ben Gaziantep Üniversite öğrencisiyim okuldan şifre ve kullanıcı adı aldım vidoporta üye oldum. vidoport.com'u nasıl kullanacağım ve sertifikayı nasıl alacağım.

14-

Merhaba sitede Excel için video 1den başlayarak ve sonrasını nereden izleyeceğiz. Yardımlarınız için teşekkürler

15-

İyi akşamlar. Sitede video izleme sırı var mı? birde eğitim videolarını nasıl indirebilirim? teşekkürler.

16-

Merhaba, Sertifikaları nasıl alabiliyoruz ? Sormak istediğim mesela ben Excel 2010 başlangıç orta ve ileri düzey Excel setini bitirdim sonra Exceli öğrenmeye başlamak setinide bitirdim. Şu anda Exel'i etkin kullanma ve ileri düzey Excel setindeyim. Benim

17-

Merhaba, Excel e sıfırdan başlamak istiyorum hani seti almalıyım,
Real Time Web Analytics