Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Sıfırdan İleri Düzey'e LibreOffice Calc

59,00

Şunları içerir :

 • Kaldığın yerden devam edebilme.
 • Çalışma dosyalarını indirme.
 • Bitirince sertifika alma.
 • Tüm cihazlardan erişim.
 • Öğrenecekleriniz
  Eğitim Açıklaması

  LibreOffice Calc programı ücretsiz bir yazılımdır ve programın tüm detaylarını uygulama dosyaları üzerinden öğrenmek mümkündür.

  Uzman eğitmen Ömer BAĞCI'nın anlatımıyla, hesaplamalar yapmaktan tablolar oluşturmaya, sıralama yapmaktan süzgeç uygulamaya kadar programın tüm özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, koşullu biçimlendirmeleri, veri doğrulama (geçerli) özelliklerini kullanarak verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Özet tablo oluşturma, Düşeyara, Etopla gibi Excel Formüllerinide tüm detayları ile öğrenebilirsiniz.

  Bu eğitim setindeki videoları takip ederek LibreOffice Calc programı ile keyifli ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını da alabilirsiniz. Gün geçtikçe yayılan bu programı öğrenmek için bu eğitim setine katılmanızı öneriyoruz.

  Eğitimin Yapısı

  Eğitim boyunca;

  Eğitim İçeriği

  Eğitimin içerdiği konular;

  Hedef Kitle

  Bu eğitim kimler için uygun;

  İçerik
  Tümünü Genişlet 51 Ders 03:48:14
  Gereksinimler
  Eğitmen Hakkında

  Excel, MS-Office Eğitmeni, Yazar

  Karamanlı/BURDUR doğumlu olan Ömer BAĞCI, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Matematik Bölümü Mezunudur. İleri Düzey Excel bilgilerinin anlatıldığı İleri Düzey Excel kitaplarının yazarıdır. Ağırlıklı olarak firmaların İleri Düzey Excel ve Excel Raporlama (Dashboard) eğitimleri vermektedir. www.omerbagci.com.tr adresinden kendisine ulaşabilirsiniz.

  • 0 Yorum
  • 54 Eğitim
  Eğitim Değerlendirme
  Bu eğitim için henüz herhangi bir inceleme yapılmamış.
  En Başa Dön