Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Popüler Etiketler

Eğitimlerde yer alan konuları teşkil eder.

Excel Formülleri x 228

Eğer Excel Formülleri'nin nasıl kullanılacağı merak ediyorsanız, uzman eğitmenlerimizden Excel formülleri konusunda eğitim alabilirsiniz. Toplama, ÇAPRAZARA, DÜŞEYARA, BENZERSİZ, TOPLA, ÇOKETOPLA, EĞER gibi tüm Excel Formüllerini öğrenin.

TOPLA, TOPLAMA Formülleri x 16

Excel toplama formüllerinin nasıl kullanılacağını öğrenerek, işlemlerinizi daha hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

DÜŞEYARA Formülü x 100

Excel Formülleri- Excel DÜŞEYARA Formülünün kullanımını tüm detayları ile öğrenmeniz için gerekli eğitim videoları

EĞER Formülü x 64

Excel Formülleri- Excel'de şarta bağlı hesaplamalar için EĞER, İç içe EĞER, EĞER, VE, YADA gibi formüllerin kullanımlarını tüm detaylarını öğrenin.

ÇAPRAZARA Formülü x 25

Excel 365'de Çaprazara Formülünün Tüm Kullanımlarını Keşfedin: Düşeyara Formülünün Yerine Kullanmaya Başladığımız Çaprazara Formülü İle İlgili Detaylı Kullanım Videoları ve Örnekler

Pivot Tablo x 141

Excel Pivot Tablo oluşturma konusunda bilmeniz gereken her şeyi kapsayan eğitim videoları. Pivot Tablo oluşturma, düzenleme ve farklı düzen seçenekleri hakkında bilgi sahibi olmak için Excel'in tüm sırlarını keşfedin.

ÇOKETOPLA Formülü x 35

ÇOKETOPLA formülü, birden fazla şarta bağlı olarak hücrelerin toplamını hesaplamak için kullanılır. Bu formül, Excel'in diğer toplama formülleri gibi çalışır, ancak birden fazla kriteri göz önünde bulundurarak daha karmaşık hesaplamalar yapmanızı sağlar.

Sunum Hazırlama x 119

Etkileyici sunumlar oluşturmak için PowerPoint, Prezi Ders videoları. Kitleleri etkileyen sunumlar oluşturmak için PowerPoint ve Prezi konularını tüm detayları ile öğrenin ve etkileyici sunumlar oluşturun.

Şuna göre sırala :
En Başa Dön