Eğitimlerde yer alan konuları teşkil eder.
Şuna göre sırala :
Ödeme Tabloları Oluşturma x 16

Excel'de Ödemelerinizi takip etmek için Ödeme Tabloları oluşturma derslerimiz ile Ödeme tablolarınızı ve raporlarınızı kendiniz oluşturun.

Vade hesabı x 4

Excel'de çek, ödeme vadelerini takip etmek. Ödemelerin, çeklerin vadelerini takip etmek için Excel dosyaları oluşturmak.

Veri Doğrulama Kullanımı x 44

Excel'de hücrelere belirlediğiniz değerleri girmeyi zorunlu kılmak, şarta bağlı veri girmek için Veri Doğrulama özelliğini anlatan eğitim videoları

ÇOKETOPLA Fonksiyonu x 29

ÇOKETOPLA İşlevi, birden fazla koşula bağlı toplam aldırmak için kullanılır. Oldukça kullanışlı olan ÇOKETOPLA işlevini, ETOPLA işlevinin birden fazla birleşimi şeklinde düşünülebilirsiniz.

İzin Tabloları Oluşturma x 4

Excel'de personelin izin durumlarını takip etmek için izin tabloları oluşturmak için bilmeniz gereken konular. Excel'de izin listelerini kendiniz oluşturun.

DÜŞEYARA işlevi x 74

DÜŞEYARA, Sütunlar halinde düzenlenmiş listeler ve tablolarla istediğimiz değerleri buldurmak için kullanılır. Excel’in en çok kullanılan işlevlerin başında gelen Düşeyara işlevi, en iyi bilinmesi gereken işlevlerin başında gelir.

Çek Listeleri ile çalışmak x 4

Excel'de Çek listesi takibi yapmak için bilmeniz gereken konular nelerdir? Excel'de Çek listelerinizi takibini yapmayı, raporlamayı öğrenin.

Kasa Hesabı İşlemleri x 19

Excel'de kasa takibi nasıl yapılır? Excel'de kasa takibi yapmak. Excel'de Kendi kasa programınızı oluşturmayı öğrenin.

Rapor Oluşturma x 49

Excel'de Rapor Oluşturma eğitimlerimiz ile Rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları öğrenin. Dashboard raporlar oluşturmak için hangi konuları bilmeniz gerekir.

Gelir-Gider Tablosu x 8

Excel de Gelir ve gider takibini yapmak için neleri bilmeniz gerekir. Excel Gelir Gider dosyası oluşturmak için bilmeniz gereken Excel dersler. Adım adım gelir ve giderinizi kendiniz oluşturun.

Koşullu Biçimlendirme x 103

Excel Koşullu Biçimlendirme ders videoları ile, Koşullu Biçimlendirmeleri A'dan Z'ye öğrenin. Excel'de hücrelere simge koymak, hücreleri şarta bağlı biçimlendirmek için Koşullu Biçimlendirme kullanımı.

Stok Takibi Yapmak x 13

Excel stok takibi nasıl yapılır. Excel'de stok takibi yapmak için gerekli konuları kapsayan Excel eğitim videoları

EĞERSAY Fonksiyonu x 27

EĞERSAY (COUNTIF) Fonksiyonu, tek şarta bağlı olarak, bir aralıkta verdiğiniz şarta uyan kayıtların sayısını bulmak için kullanır.

Eğer Fonksiyonu x 57

Excel'de Şarta bağlı hesaplamalar yapmak kullanılan Eğer fonksiyonunun kullanımının anlatıldığı eğitim videoları.

Mesai Hesabı x 3

Excel'de Mesai hesabı nasıl yapılır. Excel'de Mesai hesabı yapma konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

Dolaylı İşlevi Kullanımı x 14

Excel formüllerinden dolaylı işlevinin kullanımını kapsayan Excel dersleri. Excel'de Dolaylı işlevinin farklı örnekler üzerinde kullanımı

Toplamlar Alma x 34

Excel'de en sık yapılan işlemlerden olan aralıkları toplamak ve şarta bağlı toplam almak için kullandığımız Topla, Etopla, Çoketopla, Sum, Sumif, Sumifs işlevlerinin kullanımları

Özet Tablo x 93

Excel Pivot Tablo (Özet Tablo), verilerinizi çözümlemek ve raporlamak için mükemmel bir yoldur. Excel Özet Tablo oluşturmak, Özet Tabloların detaylarına kadar tüm Pivot Tablo (Özet Tablo) derslerini kapsayan eğitim video dersleri

Excel Bilinmeyenler-Kısayollar x 71

Excel'i daha etkin, daha hızlı ve daha verimli kullanmak için bilmenizi gereken Excel kısayolları, Excel püf noktaları eğitim videoları.

Grafik Oluşturma x 114

Excel'de grafik nasıl oluşturulur. Excel'de Grafik oluşturma ve Grafikleri oluşturmayı anlatan videolu eğitim dersleri.

TOPLA , TOPLAMA Fonksiyonları x 14

TOPLA işlevi, belirli şart olmadan bir sayı grubunun toplamını almak için kullanılır.

Dashboard Rapor Oluşturma x 82

Excel'de Dashboard raporlar oluşturmak için bilmeniz konuları kapsayan Excel dersleri. Dashboard raporlamayı ve Excel de rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları kapsayan Excel videoları

MİN Fonksiyonu x 5

MİN işlevi, bir veri aralığındaki en küçük değeri bulmak için kullanılır.

İnsan Kaynakları x 18

Excel'de insan kaynaları konularını kapsan Excel eğitim videoları. Excel'de mesai hesaplamadan maaş hesabı yapmak.

Çalışma Sayfaları x 38

Excel'de Çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel çalışma sayfalarını silmek, yeni sayfalar eklemek gibi, Çalışma sayfaları konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

Makro Kullanımı x 25

Excel'de makrolar oluşturmak. Excel makrolarını öğrenmek için bilmeniz gereken videolu dersler.

Çeyreklik Satışlar x 4

Excel satış raporları oluşturmak, Excel'de çeyreklik satış raporu nasıl oluşturulur, Excel de satış raporu oluşturma nasıl yapılır, Excel'de rapor oluşturma ders videoları

EĞERHATA İşlevi x 14

EĞERHATA işlevi, hücrede kullanılan formülün hata vermesi durumunda yapılacakları belirlemek için kullanılır. =EĞERHATA(A2/B2;0) şeklinde bir kullanımda, A2/B2 formülü hata vermezse, A2/B2 sonucunu döndürürken, hata verir ise 0 sonucunu döndürür.

Tarihler İle Çalışmak x 37

Excel'de Tarihler ile çalışmak için bilmeniz gereken konular nelerdir. Excel Tarih özelliklerinin kullanımlarını içeren videolu eğitim dersleri ve setleri.

Döviz İşlemleri x 5

Excel'de Döviz kurları ile çalışmayı kapsayan eğitim videoları

Kırp İşlevi x 6

KIRP işlevi, bir hücre içinde bulunan metinlerin başlangıcındaki veya sonundaki boşlukları silmek amacıyla kullanılır. Özellikle başka uygulamalardan Excel’e aktarma yaptığınızda hücrelerde oluşan boşlukları silmek için bu fonksiyon çok işinize yarar.

Mizan Hesabı x 3

Excel'de Mizan hesabı ile ilgili videolu eğitimler ve dersler

İNDİS Fonksiyonu x 33

İndis Fonksiyonu, bir aralıktan veya başvurudan bir değer seçmek için kullanılır.

Madde İmleri x 4

Madde işaretleri ile çalıma konularını içeren videolu eğitim dersleri.

ÇOKEĞERSAY Fonksiyonu x 14

ÇOKEĞERSAY İşlevi, birden fazla şarta uyan değerlerin sayısını bulmak için kullanılır.

ETOPLA Fonksiyonu x 31

ETOPLA işlevi, tek bir şarta bağlı toplamları aldırmak için kullanılır.