Eğitimlerde yer alan konuları teşkil eder.
Şuna göre sırala :
Ödeme Tabloları Oluşturma x 16

Excel'de Ödemelerinizi takip etmek için Ödeme Tabloları oluşturma derslerimiz ile Ödeme tablolarınızı ve raporlarınızı kendiniz oluşturun.

Vade hesabı x 4

Excel'de çek, ödeme vadelerini takip etmek için bilmeniz gereken konular. Ödemelerin, çeklerin vadelerini takip etmek için Excel dosyalarını nasıl oluşturulur, adım adım öğrenin.

Veri Doğrulama x 41

Excel'de hücrelere belirlediğiniz değerleri girmeyi zorunlu kılmak, belirli bir rakamdan büyük, küçük değer girmeyi yasaklamak gibi şarta bağlı veri girmek için kullanılan Veri Doğrulama özelliğinin kullanımını anlatan eğitim videoları

Çoketopla İşlevi x 24

Excel'de birden fazla alana göre toplam almaya yarayan, ÇOKETOPLA işlevini nasıl nasıl kullanılır. Excel'de ÇOKETOPLA işlevinin kullanımını kapsayan Excel eğitim videoları

İzin Tabloları Oluşturma x 4

Excel'de personelin izin durumlarını takip etmek için izin tabloları oluşturmak için bilmeniz gereken konular. Excel'de izin listelerini kendiniz oluşturun.

Çek Listeleri ile çalışmak x 3

Excel'de Çek listesi takibi yapmak için bilmeniz gereken konular nelerdir? Excel'de Çek listelerinizi takibini yapmayı, raporlamayı öğrenin.

Kasa Hesabı İşlemleri x 19

Excel'de kasa takibi nasıl yapılır? Excel'de kasa takibi yapmak için bilmeniz gereken Excel özelliklerini öğrenin. Excel'de Kendi kasa programınızı oluşturmayı öğrenin.

Gelir-Gider Tablosu ile Çalışma x 8

Excel de Gelir ve gider takibini yapmak için neleri bilmeniz gerekir. Excel Gelir Gider dosyası oluşturmak için bilmeniz gereken Excel dersler. Adım adım gelir ve giderinizi kendiniz oluşturun.

Rapor Oluşturma x 49

Excel'de Rapor Oluşturma eğitimlerimiz ile Rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları öğrenin. Dashboard raporlar oluşturmak için hangi konuları bilmeniz gerekir.

Düşeyara İşlevi x 71

Excel'de en iyi bilinmesi gereken işlevlerin başında gelen Düşeyara İşlevi, ortak alanlar bulunan iki tablo arasında kullanılır. İki liste, Tablo arasında bir tablo'da olan ve diğer tablo'da olmayan bir veriyi bulmak için Düşeyara işlevini kullanın.

Koşullu Biçimlendirme x 103

Excel'de Şarta bağlı biçimlendirme amacıyla kullanılan Koşullu Biçimlendirme eğitimleri. Hücreye Koşullu Biçimlendirme uygulamak, Koşullu Biçimlendirme ile tüm satırı boyamak gibi A'dan Z'ye Koşullu Biçimlendirme konuları.

Stok Takibi Yapmak x 13

Excel stok takibi nasıl yapılır. Excel'de stok takibi yapmak için gerekli konuları kapsayan Excel eğitim videoları

EĞERSAY İşlevi x 25

Excel'de şarta bağlı saydırma işlemleri için kullanılan EĞERSAY işlevini kapsayan Excel videoları. Bir aralıktaki değerleri saydırmak için kullanılan Eğersay işlevinin genel kullanımı =EĞERSAY(Aralık;Ölçüt) şeklindedir.

Mesai Hesabı x 3

Excel'de Mesai hesabı nasıl yapılır. Excel'de Mesai hesabı yapma konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

Dolaylı İşlevi x 14

Excel formüllerinde yoğun olarak kullanılan Dolaylı işlevinin kullanımını kapsayan Excel dersleri. Excel'de Dolaylı işlevinin farklı örnekler üzerinde kullanımı

Toplamlar Alma x 33

Excel'de en sık yapılan işlemlerden olan aralıkları toplamak ve şarta bağlı toplam almak için kullandığımız Topla, Etopla, Çoketopla, Sum, Sumif, Sumifs işlevlerini ve farklı işlevler ile birlikte kullanım detaylarını anlatan eğitim videoları

Özet Tablo x 97

Excel Pivot Tablo (Özet Tablo), verilerinizi çözümlemek ve raporlamak için mükemmel bir yoldur. Excel Özet Tablo oluşturmak, Özet Tabloların detaylarına kadar tüm Pivot Tablo (Özet Tablo) derslerini kapsayan eğitim video dersleri

Excel Bilinmeyenler-Kısayollar x 75

Excel'i daha etkin, daha hızlı ve daha verimli kullanmak için bilmenizi gereken Excel kısayolları, Excel püf noktaları eğitim videoları.

EĞER İşlevi x 57

Excel'de Şarta bağlı hesaplamalar yapmak kullanılan Eğer formülü dersleri. Excel'de Eğer, İç İçe Eğer ve Eğer, VE, YADA gibi işlevleri kapsayan eğitim videoları.

Topla İşlevleri x 14

Excel'de Toplama alma yöntemleri. Excel'de Toplam almada kullanılan formüller ve Toplam alma yöntemlerini içeren videolu dersler.

Min İşlevi x 4

Excel de en çok kullanılan fonksiyonlarından olan ve Excel formüllerinde de yoğun olarak kullanılan, en küçük değeri bulmaya yarayan MİN işlevinin farklı Excel dosyalarında kullanımları.

İnsan Kaynakları x 18

Excel'de insan kaynaları konularını kapsan Excel eğitim videoları. Excel'de mesai hesaplamadan maaş hesabına kadar farklı İnsan kaynakları konularını kapsayan videolu dersler ve eğitimler

Çalışma Sayfaları x 36

Excel'de Çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel çalışma sayfalarını silmek, yeni sayfalar eklemek gibi, Çalışma sayfaları konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

Çeyreklik Satışlar x 4

Excel satış raporları oluşturmak, Excel'de çeyreklik satış raporu nasıl oluşturulur, Excel de satış raporu oluşturma nasıl yapılır, Excel'de rapor oluşturma ders videoları

Grafik Oluşturma x 101

Excel'de grafik nasıl oluşturulur. Excel'de Grafik oluşturma ve Grafikleri oluşturmayı anlatan videolu eğitim dersleri.

EĞERHATA İşlevi x 15

Excel'de formüllerdeki hataları gizlemek ve hata oluşan değerler yerine istediğimiz ifadeyi yazmaya yarayan EĞERHATA işlevinin anlatım videoları.

Tarihler İle Çalışmak x 39

Excel'de Tarihler ile çalışmak için bilmeniz gereken konular nelerdir. Excel Tarih özelliklerinin kullanımlarını içeren videolu eğitim dersleri ve setleri.

Makro Kullanımı x 25

Excel'de makrolar oluşturmak. Excel makrolarını öğrenmek için bilmeniz gereken videolu dersler.

Dashboard Rapor Oluşturma x 80

Excel'de Dashboard raporlar oluşturmak için bilmeniz konuları kapsayan Excel dersleri. Dashboard raporlamayı ve Excel de rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları kapsayan Excel videoları

Döviz İşlemleri x 5

Excel'de Döviz kurları ile çalışmayı kapsayan eğitim videoları

Kırp İşlevi x 6

Excel'de hücre içindeki boşlukları silmek için kullanılan Kırp işlevinin kullanımını içeren videolu eğitim dersleri.

Mizan Hesabı x 3

Excel'de Mizan hesabı ile ilgili videolu eğitimler ve dersler

Çokeğersay Fonksiyonu x 14

Excel'de birden fazla şarta bağlı saydırma işlemi yapan Çokeğersay işlevinin kullanım dersleri. Çokeğersay işlevini içeren eğitim videoları.

ETOPLA İşlevi x 27

Excel Etopla nasıl kullanılır? Excel fonksiyonlarında tek şarta bağlı toplam almak için kullanılan Etopla işlevinin kullanımını içeren eğitim videoları.

Madde İmleri x 4

Madde işaretleri ile çalıma konularını içeren videolu eğitim dersleri.

Vlookup İşlevi x 5

Excel'in en güçlü ve en çok kullanılan işlevlerinden Vlookup işlevinin kullanımını kapsayan eğitim videoları