Kariyerinizi ilerletmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri öğrenin. Eğitimlerimiz'den 6 Taksit fırsatıyla hemen yararlanın.

Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Popüler Etiketler

Eğitimlerde yer alan konuları teşkil eder.

DÜŞEYARA işlevi x 100

Excel DÜŞEYARA işlevinin kullanımını tüm detayları ile öğrenin. DÜŞEYARA işlevinde uzmanlaşmak için bilmeniz gereken konuları kapsayan eğitim videoları

ÇOKETOPLA İşlevi x 34

Excel Toplama formüllerinden olan ve birde fazla şarta bağlı toplam almak için kullanılan ÇOKETOPLA işlevini kapsayan eğitim videoları. Excel'de en iyi bilinmesi gereken işlevlerin başında gelir.

EĞER İşlevi x 64

Excel'de şarta bağlı hesaplamalar için EĞER, İç içe EĞER, EĞER, VE, YADA gibi formüllerin kullanımlarını tüm detaylarını öğrenin.

Pivot Tablo x 140

Verilerinizden raporlar oluşturmak mükemmel bir yolu olan Excel Pivot (Özet) tabloları tüm detayları ile öğrenin.

TOPLA, TOPLAMA İşlevleri x 15

Excel Toplama Formülleri TOPLA , ÇOKETOPLA gibi işlevleri tüm detayları ile öğrenin.

Sunum Hazırlama x 119

Etkileyici sunumlar oluşturmak için PowerPoint, Prezi Ders videoları. Kitleleri etkileyen sunumlar oluşturmak için PowerPoint ve Prezi konularını tüm detayları ile öğrenin ve etkileyici sunumlar oluşturun.

Excel Formülleri x 225

Excel formüllerini detayları ile öğrenin. Excel TOPLAMA formülleri, ÇAPRAZARA, DÜŞEYARA, İNDİS- KAÇINCI, TOPLA gibi tüm Excel formüllerinin kullanımlarını A'dan Z'ye Öğrenin.

ÇAPRAZARA İşlevi x 25

ÇAPRAZARA - XLOOKUP işlevi nasıl kullanılır. Excel 365 paketlerinde yer alan ÇAPRAZARA – XLOOKUP işlevinin kullanım ders videoları.

Şuna göre sırala :
En Başa Dön