Eğitimlerde yer alan konuları teşkil eder.
Şuna göre sırala :
Ödeme Tabloları Oluşturma x 16

Excel'de Ödemelerinizi takip edebilir, çek-senet takibini yapabilirsiniz. Ödeme takibi ve farklı finansal konuları kapsayan derslerimiz ile, kendi tablolarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Vade hesabı x 4

Excel'de çek, ödeme vadelerini takip etmek. Ödemelerin, çeklerin vadelerini takip etmek için Excel dosyaları oluşturmak.

Veri Doğrulama Kullanımı x 49

Excel'de hücrelere belirlediğiniz değerleri girmeyi zorunlu kılmak, şarta bağlı veri girmek için Veri Doğrulama özelliğini anlatan eğitim videoları

ÇOKETOPLA Fonksiyonu x 32

ÇOKETOPLA İşlevi, birden fazla koşula bağlı toplam aldırmak için kullanılır. Oldukça önemli olan ÇOKETOPLA işlevini, ETOPLA işlevinin birden fazla birleşimi şeklinde düşünebilirsiniz.

DÜŞEYARA işlevi x 96

DÜŞEYARA, Sütunlar halinde düzenlenmiş listeler ve tablolarla istediğimiz değerleri buldurmak için kullanılır. Excel’in en çok kullanılan işlevlerin başında gelen Düşeyara işlevi, en iyi bilinmesi gereken işlevlerin başında gelir.

İzin Tabloları Oluşturma x 4

Excel'de personelin izin durumlarını takip etmek için izin tabloları oluşturmak için bilmeniz gereken konular. Excel'de izin listelerini kendiniz oluşturun.

Çek Listeleri ile çalışmak x 4

Excel'de Çek listesi takibi yapmak için bilmeniz gereken konular nelerdir? Excel'de Çek listelerinizi takibini yapmayı, raporlamayı öğrenin.

Kasa Hesabı İşlemleri x 19

Excel'de kasa takibi nasıl yapılır? Excel'de kasa takibi yapmak. Excel'de Kendi kasa programınızı oluşturmayı öğrenin.

Rapor Oluşturma x 49

Excel'de Rapor Oluşturma eğitimlerimiz ile Rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları öğrenin. Dashboard raporlar oluşturmak için hangi konuları bilmeniz gerekir.

Gelir-Gider Tablosu x 8

Excel de Gelir ve gider takibini yapabilmek için bilmeniz gereken konuları kapsayan eğitim setleri ve ders videoları.

Koşullu Biçimlendirme x 111

Excel Koşullu Biçimlendirmeleri A'dan Z'ye öğrenin. Excel'de simge koymak, hücreleri şarta bağlı biçimlendirmek için Koşullu Biçimlendirme kullanımı.

Stok Takibi Yapmak x 13

Excel'de Stoklarınızı takip etmek için bilmeniz gereken konular.

EĞER Fonksiyonu x 60

Excel'de EĞER İşlevi, bir koşula bağlı değerleri hesaplamak için kullanılır. Excel'de en çok kullanılan işlevlerin başında gelen Eğer işlevinin kullanım detaylarını bu etiketimizde yer alan eğitim videolarında bulabilirsiniz.

EĞERSAY Fonksiyonu x 31

EĞERSAY (COUNTIF) Fonksiyonu, tek şarta bağlı olarak, bir aralıkta verdiğiniz şarta uyan kayıtların sayısını bulmak için kullanır.

Mesai Hesabı x 3

Excel'de Mesai hesabı nasıl yapılır. Excel'de Mesai hesabı yapma konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

DOLAYLI İşlevi x 14

Excel DOLAYLI İşlevi, metin dizesiyle belirlenen başvuruyu bulmak amacıyla kullanılır.

Toplamlar Alma x 34

Excel'de en sık yapılan işlemlerden olan aralıkları toplamak ve şarta bağlı toplam almak için kullandığımız Topla, Etopla, Çoketopla, Sum, Sumif, Sumifs işlevlerinin kullanımları

Özet Tablo x 93

Excel Pivot Tablo (Özet Tablo), verilerinizi çözümlemek ve raporlamak için mükemmel bir yoldur. Excel Özet Tablo oluşturmak, Özet Tabloların detaylarına kadar tüm Pivot Tablo (Özet Tablo) derslerini kapsayan eğitim video dersleri

Grafik Oluşturma x 134

Excel'de grafik nasıl oluşturulur. Excel'de Grafik oluşturma ve Grafikleri oluşturmayı anlatan videolu eğitim dersleri.

Excel Bilinmeyenler-Kısayollar x 73

Excel'i daha etkin, daha hızlı ve daha verimli kullanmak için bilmenizi gereken Excel kısayolları, Excel püf noktaları eğitim videoları.

Dashboard Rapor Oluşturma x 84

Excel'de Dashboard raporlar oluşturmak için bilmeniz konuları kapsayan Excel dersleri. Dashboard raporlamayı ve Excel de rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları kapsayan Excel videoları

TOPLA , TOPLAMA Fonksiyonları x 14

Excel TOPLA işlevi, ÇOKETOPLA gibi toplam almak için kullanılan Toplama formüllerinin kullanımlarının anlatıldığı eğitim videoları. Excel Formüllerini öğrenmek, Excel Toplama Formüllerinde kullanılan işlevlerin anlatımları.

MİN Fonksiyonu x 6

MİN işlevi, bir veri aralığındaki en küçük değeri bulmak için kullanılır.

İnsan Kaynakları x 18

Excel'de insan kaynaları konularını kapsan Excel eğitim videoları. Excel'de mesai hesaplamadan maaş hesabı yapmak.

Çalışma Sayfaları x 38

Excel'de Çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel çalışma sayfalarını silmek, yeni sayfalar eklemek gibi, Çalışma sayfaları konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

Makro Kullanımı x 25

Excel'de makrolar oluşturmak. Excel makrolarını öğrenmek için bilmeniz gereken videolu dersler.

Çeyreklik Satışlar x 4

Excel'de çeyreklik satış raporu nasıl oluşturma eğitimleri.

Word Eğitimleri x 152

Word programını kullanmak, Word ile içindekiler oluşturmak, Word'de Sayfa numaları ile çalışmak gibi A'dan Z'ye Word dersleri

EĞERHATA İşlevi x 15

EĞERHATA işlevi, hücrede kullanılan formülün hata vermesi durumunda yapılacakları belirlemek için kullanılır. =EĞERHATA(A2/B2;0) şeklinde bir kullanımda, A2/B2 formülü hata vermezse, A2/B2 sonucunu döndürürken, hata verir ise 0 sonucunu döndürür.

Tarihler İle Çalışmak x 37

Excel'de Tarihler ile çalışmak için bilmeniz gereken konular nelerdir. Excel Tarih özelliklerinin kullanımlarını içeren videolu eğitim dersleri ve setleri.

İNDİS Fonksiyonu x 44

İndis Fonksiyonu, bir aralıktan veya başvurudan bir değer seçmek için kullanılır.

Döviz İşlemleri x 5

Excel'de Döviz kurları ile çalışmayı kapsayan eğitim videoları

KIRP İşlevi x 7

EXCEL KIRP işlevi, bir hücre içinde bulunan metinlerin başlangıcındaki, sonundaki ve ortasındaki fazla boşlukları silmek amacıyla kullanılır.

Mizan Hesabı x 3

Excel'de Mizan hesabı ile ilgili videolu eğitimler ve dersler

Madde İmleri x 4

Madde işaretleri ile çalıma konularını içeren videolu eğitim dersleri.

ÇOKEĞERSAY Fonksiyonu x 18

ÇOKEĞERSAY İşlevi, birden fazla şarta uyan değerlerin sayısını bulmak için kullanılır.