Eğitimlerde yer alan konuları teşkil eder.
Şuna göre sırala :
Ödeme Tabloları Oluşturma x 16

Excel'de Ödemelerinizi takip etmek için Ödeme Tabloları oluşturma derslerimiz ile Ödeme tablolarınızı ve raporlarınızı kendiniz oluşturun.

Vade hesabı x 4

Excel'de çek, ödeme vadelerini takip etmek. Ödemelerin, çeklerin vadelerini takip etmek için Excel dosyaları oluşturmak.

Veri Doğrulama Kullanımı x 41

Excel'de hücrelere belirlediğiniz değerleri girmeyi zorunlu kılmak, şarta bağlı veri girmek için Veri Doğrulama özelliğini anlatan eğitim videoları

Çoketopla İşlevi x 27

Excel'de birden fazla şarta bağlı toplam almaya yarayan, ÇOKETOPLA işlevini nasıl nasıl kullanılır. Excel'de ÇOKETOPLA formülünün kullanımını kapsayan ders eğitim videoları

İzin Tabloları Oluşturma x 4

Excel'de personelin izin durumlarını takip etmek için izin tabloları oluşturmak için bilmeniz gereken konular. Excel'de izin listelerini kendiniz oluşturun.

Çek Listeleri ile çalışmak x 3

Excel'de Çek listesi takibi yapmak için bilmeniz gereken konular nelerdir? Excel'de Çek listelerinizi takibini yapmayı, raporlamayı öğrenin.

Düşeyara işlevi x 72

Excel Düşeyara, iki liste-tablo arasında, bir tablo'da olan ve diğer tablo'da olmayan bir veriyi bulmak için kullanılır. Excel'de en çok merak edilen işlevlerin başında gelen Düşeyara eğitim videoları.

Kasa Hesabı İşlemleri x 19

Excel'de kasa takibi nasıl yapılır? Excel'de kasa takibi yapmak. Excel'de Kendi kasa programınızı oluşturmayı öğrenin.

Gelir-Gider Tablosu x 8

Excel de Gelir ve gider takibini yapmak için neleri bilmeniz gerekir. Excel Gelir Gider dosyası oluşturmak için bilmeniz gereken Excel dersler. Adım adım gelir ve giderinizi kendiniz oluşturun.

Rapor Oluşturma x 49

Excel'de Rapor Oluşturma eğitimlerimiz ile Rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları öğrenin. Dashboard raporlar oluşturmak için hangi konuları bilmeniz gerekir.

Koşullu Biçimlendirme x 103

Excel Koşullu Biçimlendirme ders videoları ile, Koşullu Biçimlendirmeleri A'dan Z'ye öğrenin. Excel'de hücrelere simge koymak, hücreleri şarta bağlı biçimlendirmek için Koşullu Biçimlendirme kullanımı.

Stok Takibi Yapmak x 13

Excel stok takibi nasıl yapılır. Excel'de stok takibi yapmak için gerekli konuları kapsayan Excel eğitim videoları

EĞERSAY İşlevi x 25

Excel'de şarta bağlı saydırma işlemleri için kullanılan EĞERSAY işlevini kapsayan Excel videoları. Bir aralıktaki değerleri saydırmak için kullanılan Eğersay işlevinin genel kullanımı =EĞERSAY(Aralık;Ölçüt) şeklindedir.

Mesai Hesabı x 3

Excel'de Mesai hesabı nasıl yapılır. Excel'de Mesai hesabı yapma konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

EĞER Fonksiyonu x 57

Excel'de Şarta bağlı hesaplamalar yapmak kullanılan Eğer fonksiyonunun kullanımının anlatıldığı eğitim videoları. Eğer, İç İçe Eğer ve Eğer, VE, YADA gibi fonksiyonların anlatımları ve iç içe kullanım örneklerinin bulunduğu eğitim videoları

Dolaylı İşlevi Kullanımı x 14

Excel formüllerinden dolaylı işlevinin kullanımını kapsayan Excel dersleri. Excel'de Dolaylı işlevinin farklı örnekler üzerinde kullanımı

Toplamlar Alma x 33

Excel'de en sık yapılan işlemlerden olan aralıkları toplamak ve şarta bağlı toplam almak için kullandığımız Topla, Etopla, Çoketopla, Sum, Sumif, Sumifs işlevlerinin kullanımları

Özet Tablo x 93

Excel Pivot Tablo (Özet Tablo), verilerinizi çözümlemek ve raporlamak için mükemmel bir yoldur. Excel Özet Tablo oluşturmak, Özet Tabloların detaylarına kadar tüm Pivot Tablo (Özet Tablo) derslerini kapsayan eğitim video dersleri

Excel Bilinmeyenler-Kısayollar x 71

Excel'i daha etkin, daha hızlı ve daha verimli kullanmak için bilmenizi gereken Excel kısayolları, Excel püf noktaları eğitim videoları.

Grafik Oluşturma x 103

Excel'de grafik nasıl oluşturulur. Excel'de Grafik oluşturma ve Grafikleri oluşturmayı anlatan videolu eğitim dersleri.

Topla, Toplama İşlevleri x 14

Excel'de Toplama alma yöntemleri. Excel'de Toplam almada kullanılan formüller ve Toplam alma yöntemlerini içeren videolu dersler.

Min İşlevi x 4

Excel de en çok kullanılan fonksiyonlarından olan ve Excel formüllerinde de yoğun olarak kullanılan, en küçük değeri bulmaya yarayan MİN işlevinin farklı Excel dosyalarında kullanımları.

Dashboard Rapor Oluşturma x 82

Excel'de Dashboard raporlar oluşturmak için bilmeniz konuları kapsayan Excel dersleri. Dashboard raporlamayı ve Excel de rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları kapsayan Excel videoları

İnsan Kaynakları x 18

Excel'de insan kaynaları konularını kapsan Excel eğitim videoları. Excel'de mesai hesaplamadan maaş hesabı yapmak.

Çalışma Sayfaları x 36

Excel'de Çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel çalışma sayfalarını silmek, yeni sayfalar eklemek gibi, Çalışma sayfaları konularını içeren video eğitim dersleri ve setleri.

Çeyreklik Satışlar x 4

Excel satış raporları oluşturmak, Excel'de çeyreklik satış raporu nasıl oluşturulur, Excel de satış raporu oluşturma nasıl yapılır, Excel'de rapor oluşturma ders videoları

Makro Kullanımı x 25

Excel'de makrolar oluşturmak. Excel makrolarını öğrenmek için bilmeniz gereken videolu dersler.

EĞERHATA İşlevi x 14

Excel'de formüllerdeki hataları gizlemek ve hata oluşan değerler yerine istediğimiz ifadeyi yazmaya yarayan EĞERHATA işlevinin anlatım videoları.

Tarihler İle Çalışmak x 37

Excel'de Tarihler ile çalışmak için bilmeniz gereken konular nelerdir. Excel Tarih özelliklerinin kullanımlarını içeren videolu eğitim dersleri ve setleri.

Döviz İşlemleri x 6

Excel'de Döviz kurları ile çalışmayı kapsayan eğitim videoları

Kırp İşlevi x 5

Excel'de hücre içindeki boşlukları silmek için kullanılan Kırp işlevinin kullanımını içeren videolu eğitim dersleri.

Mizan Hesabı x 3

Excel'de Mizan hesabı ile ilgili videolu eğitimler ve dersler

Madde İmleri x 4

Madde işaretleri ile çalıma konularını içeren videolu eğitim dersleri.

Çokeğersay Fonksiyonu x 13

Excel'de birden fazla şarta bağlı saydırma işlemi yapan Çokeğersay işlevinin kullanım dersleri. Çokeğersay işlevini içeren eğitim videoları.

ETOPLA İşlevi x 29

Excel Etopla nasıl kullanılır? Excel fonksiyonlarında tek şarta bağlı toplam almak için kullanılan Etopla işlevinin kullanımını içeren eğitim videoları.

İndis İşlevi Kullanımı x 34

Excel'de İndis kullanımı nasıl yapılır. Excel'de İndis işlevi nasıl kullanılır. İndis işlevini kapsayan eğitim videoları.