Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Evet, online olarak Excel öğrenmek mümkündür. İnternette birçok e-kurs, video ders, interaktif çalışma sayfası ve ücretsiz öğrenme materyali bulunmaktadır. vidoport Online olarak Excel öğrenmek, istediğiniz zaman ve yerde öğrenmenize olanak tanır ve size kalıcı bir öğrenme deneyimi sunar.

vidoport, yıllık ve aylık abonelik sistemiyle çalışan bir online eğitim sitesidir. Tüm eğitimlere kullanıcı adı ve şifre kullanılarak internet'e bağlı tüm cihazlar üzerinden erişilebilir.

vidoport.com, işinizde Excel, PowerPoint gibi MS-Office Programları, SQL, Muhasebe ve diğer genel bilgisayar kullanımı gibi konularda ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak için en hızlı yollardan biridir. Farklı konulardaki online eğitim çalışmalarımız devam etmektedir. vidoport üzerindeki eğitimlere internet bulunan tüm cihazlardan kullanıcı adı ve şifresi ile 7 gün 24 saat erişebilirsiniz. Tüm eğitim setleri başlangıçtan ileri düzeye doğru hazırlandığı için, istediğiniz eğitim setinden başlayarak, adım adım hızlıca ilerleyebilirsiniz.

vidoport üzerindeki eğitim setlerinde, izleme listeleri oluşturabilir, istediğiniz eğitimleri gizleyebilir/gösterebilir ve tamamladığınız eğitim setlerin sertifikalarını PDF formatında indirebilir yada ıslak imzalı olarak alabilirsiniz. 

Kurumsal alanda da çok sayıda firma, personeline vidoport.com üzerinden online eğitimler aldırmaktadır. Çalışanlarının mesai düzenlerini bozmadan eğitim almalarını sağlayan online eğitimler, düzenli olarak firmalara raporlanmakta ve katılanların eğitim süreçleri takip edilmektedir.
 

Siz de vidoport.com ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz?
Üyelerimizin eğitim aldıkları konularda uzman olmalarını, konuları en ince noktasına kadar bilmelerini ve programları verimli bir şekilde kullanmalarını hedefliyoruz.

Kurumlara, bireysel kullanıcılara sunduğumuz üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online eğitim sektöründe yerimizi aldık. Bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapımız ve kadromuz ile en kaliteli eğitimi sunuyoruz.
 

Online Eğitimlerimiz sayesinde:

- İster tabletinizden, isterseniz cep telefonunuzdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

- Kursa yetişme derdi olmadığı için eğitimlerinizi istediğiniz zaman alabilir, istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

- Eğitimlere başlama düzeyinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayabilir, istediğiniz konuya geri dönebilirsiniz.

- Sürekli güncellenen içerikler ile yeniliklerden haberdar olursunuz.

- Eğitimlerde anlatılan konulardaki uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz.

- Zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Siz de yaptığınız işte uzmanlaşmak istiyorsanız, vidoport.com ailesine kolaylıkla katılabilirsiniz.

vidoport üzerinde kendinizi geliştirmek için ihtiyaç duyacağınız tüm eğitimleri bulabilirsiniz. Eğitimler, uzman eğitmenler tarafından hazırlanan Excel'den SQL kullanımına, Kişisel Gelişimden Sağlık konularına  çok geniş bir yelpazede üyelerimize sunulmaktadır. Eğitim kategorilerine göz atmak için https://vidoport.com/kategori/tumu adresinden yararlanabilirsiniz. 

Eğitimlerimizi satın almak için Üyelik Ücretleri sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi, Banka havalesi veya Kredi Kartı ile yapabililrsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeleri 6 taksit'e kadar bölebilirsiniz. Eğitimlerinizi kredi kartı ile satın aldığınızda üyeliğiniz otomatik olarak açılmaktadır. Kredi Kartı ile yaptığınız üyelik ödemeleri sonrasında eğitimlerinize hemen başlayabilirsiniz. Banka havalesi veya PTT üzerinden de ödeme de yapabilirsiniz.

vidoport.com üzerinde çok sayıda ücretsiz eğitim bulunmaktadır. Bu eğitimleri istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Eğitim setlerimize tıkladığınızda ücretsiz eğitimlerimizi görerk, herhangi bir üyelik gerekmeden, eğitimleri izleyebilirsiniz. 

Sitemizde gördüğünüz tüm fiyatlara + KDV Eklenecektir. Sadece kitap ücretlerimiz KDV Dahil fiyatlardır. Adınıza veya şirket bilgilerinize fatura kesilmekte ve kargo yolu ile gönderilmektedir.

Haklısınız. İnternet üzerinde her konuda çok sayıda ücretsiz video var.

vidoport üzerindeki eğitimlerin belirli bir mantık sırasıyla gitmesi, örnek eğitim dosyalarına erişilebilmesi ve tamamlanan eğitimlerin sertifikalarının alınabilmesi gibi çok sayıda artısı var.  vidoport üzerindeki eğitimler reklamsız ve konusunda uzman olan eğitmenler tarafından hazırlandığı için gereksiz konularda zaman kaybetmezsiniz. 

Üyeliğiniz seçtiğiniz süre sonunda otomatik olarak sona erecektir. Üyeliğiniz süresinde, üyeliğinizi indirimli olarak uzatabilir ve eğitimlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Sitemize eklenen dersler sürekli olarak güncellenmektedir. Yeni eğitim videoları günlük/haftalık olarak sitemize yüklenmektedir.

Sitemize üye olduktan sonra ödemenizi Kredi Kartı ile yaptığınızda üyeliğiniz anında aktif hale gelmektedir. Banka ödemesi ile yaptığınız ödemeler mesai saatleri içinde ise genellikle 1-2 saat içinde aktif hale gelmektedir.

Sitemize üye olduktan sonra dahil olduğunuz kampanyalarımızdan e-posta yolu ile haberdar olabilirsiniz..

İnternet'te yapılan tüm alışverişler "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik" ile düzenlenmektedir. Bu yönetmelik ile tüketicilerin "Cayma Hakkı" da kurallara bağlanmıştır. Vidoport.com'da satılan her kurs, anında izlenmeye başlanalabilen bir video hizmetidir. "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik’e göre, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

Ödeme aşamasında vidoport.com sunucularında kredi kartı işlemi yapılmamakta, kredi kartı bilgileriniz bu konuda en uzman ve güvenilir firma olan PAYU üzerinden yapılmaktadır.  Payu Hakkında bilgi almak için www.payu.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Başarı belgeniz ücretsiz olarak tarafımızdan e-posta adresinize gönderilmektedir. Ayrıca başarı belgenizin basılı olarak adresinize gönderilmesi için info@vidoport.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Basılı Sertifika ücretsiz olup gönderim (kargo) ücreti kullanıcıya aittir.

Vidoport sertifikaları Türkiye çapında tanınmaktadır. Resmi kurum başvuruları hariç, Özel sektör başvurularınızda sertifikalarınızı özgeçmişinizde, iş başvurularında ve kurum içi yükselme gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

Hayır kopyalayamazsınız. Vidoport.com telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Satın alan her kişi kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Hayır. Ürünlerimizin toplu izlenimi için lisans hakkını satın almanız gerekmektedir. Toplu izlenim yasal değildir. vidoport.com telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Satın alan her kişi kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Kurumsal avantajlardan yararlanmak için farklı fiyatlandırma alternatiflerimiz mevcuttur. Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tel : (0505) 694 8525

info@vidoport.com e-posta göndererek sistem yöneticisi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Sınırlı şekilde Evet. Takıldığınız soruları info@vidoport.com adresine gönderebilirsiniz. Bu özellikten sadece ücretli üyelerimiz yararlanabilir. Sistem yöneticimiz konunun uzmanları ile bağlantıya geçerek size en kısa sürede dönecektir.

Youtube videolarını izleye biliyorsanız, tüm dersleri herhangi bir başka programa ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz. Eğitimleri izleyebilmeniz için İnternet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

En Başa Dön