vidoport.com kendini geliştirmek isteyen, yeni mezun, işinde değişiklik planlayan, kariyerinde ilerlemek isteyen, kısacası profesyonel kariyerini ve kişisel gelişimini ilerletmek isteyenler herkes için hazırlanmıştır. Kursa gitmeye gerek kalmadan, evde - işyerinizde, ister cep telefonundan, isterseniz tabletten eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

vidoport.com üzerinde; İleri Düzey Excel, Excel Raporlama- MS-Office Programları - Virüs Programı Eğitimleri - SQL, Web Programlama,Windows 8 Eğitimleri - Google Drive Eğitimleri - LibreOffice Eğitimleri - Muhasebe Programı Eğitimleri gibi çok sayıda eğitim seti bulunmaktadır. Günlük/Haftalık olarak vidoport.com üzerine eğitimler yüklenmektedir. 

İstediğiniz eğitimden ve istediğiniz seviyeden eğitimlerinize başlayabilirsiniz. Eğitimler Başlangıç seviyesinden başlar ve İleri düzey'e kadar devam eder. Bildiğiniz bir konuyu atlayıp, yeni konulara hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Yani hangi eğitimden başlayacağınız tamamen sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Üyeliğiniz süresince tüm eğitimleri sınırsız bir şekilde izleyebilirsiniz.

Excel eğitimlerine buradaki linke tıklayarak istediğiniz setten başlayabilirsiz.

Web Programlama eğitimlerimize buradaki linke tıklayarak erişebilirsiniz. 

Tüm eğitimlerimize buradaki linkte tıklayarak erişebilirsiniz. 

Eğitimlerimizi satın almak için Detaylı Bilgi sayfamızdan yararlanabilirsiniz. Ödemelerinizi  Banka havalesi, Kredi Kartı ile yapabililrsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeleri 6 taksit'e kadar bölebilirsiniz. Eğitimlerinizi kredi kartı ile satın aldığınızda üyeliğiniz otomatik olarak açılmaktadır. Ödeme sonrasında eğitimlere hemen başlayabilirsiniz. Banka havalesi veya PTT üzerinden de ödeme de yapabilirsiniz.

vidoport.com üzerinde çok sayıda ücretsiz eğitim bulunmaktadır. Bu eğitimleri istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Eğitim setlerimize tıkladığınızda ücretsiz eğitimlerimizi görerk, herhangi bir üyelik gerekmeden, eğitimleri izleyebilirsiniz. 

Sitemizde gördüğünüz tüm fiyatlara + KDV Eklenecektir. Sadece kitap ücretlerimiz KDV Dahil fiyatlardır. Adınıza veya şirket bilgilerinize fatura kesilmekte ve kargo yolu ile gönderilmektedir.

Haklısınız. İnternet üzerinde her konuda çok sayıda ücretsiz video var. Ama bu videolar, genel de amatör çekim ve belirli bir ders sırası izleyerek gitmiyor ve düzenli olarak güncellenmiyor. Bu tür videolardan verim almanız çok mümkün değil. vidoport.com üzerindeki eğitimlerinizi tamamlayabilir, sertifikanızı alabilirsiniz. 

Üyeliğiniz seçtiğiniz süre sonunda otomatik olarak sona erecektir. Üyeliğiniz süresince Panelim kısmından üyeliğinizi indirimli olarak uzatabilir ve eğitimlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Sitemize eklenen dersler sürekli olarak güncellenmektedir. Yeni eğitim videoları günlük/haftalık olarak sitemize yüklenmektedir.

Sitemize üye olduktan sonra ödemenizi Kredi Kartı ile yaptığınızda üyeliğiniz anında aktif hale gelmektedir. Banka ödemesi ile yaptığınız ödemeler mesai saatleri içinde ise genellikle 1-2 saat içinde aktif hale gelmektedir.

Sitemize üye olduktan sonra dahil olduğunuz kampanyalarımızdan e-posta yolu ile haberdar olabilirsiniz..

İnternet'te yapılan tüm alışverişler "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik" ile düzenlenmektedir. Bu yönetmelik ile tüketicilerin "Cayma Hakkı" da kurallara bağlanmıştır. Vidoport.com'da satılan her kurs, anında izlenmeye başlanalabilen bir video hizmetidir. "Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esas Hakları Yönetmelik’e göre, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

Ödeme aşamasında vidoport.com sunucularında kredi kartı işlemi yapılmamakta, kredi kartı bilgileriniz bu konuda en uzman ve güvenilir firma olan PAYU üzerinden yapılmaktadır.  Payu Hakkında bilgi almak için www.payu.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Başarı belgeniz ücretsiz olarak tarafımızdan e-posta adresinize gönderilmektedir. Ayrıca başarı belgenizin basılı olarak adresinize gönderilmesi için info@vidoport.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir. Basılı Sertifika ücretsiz olup gönderim (kargo) ücreti kullanıcıya aittir.

Vidoport sertifikaları Türkiye çapında tanınmaktadır. Resmi kurum başvuruları hariç, Özel sektör başvurularınızda sertifikalarınızı özgeçmişinizde, iş başvurularında ve kurum içi yükselme gibi durumlarda kullanabilirsiniz.

Hayır kopyalayamazsınız. Vidoport.com telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Satın alan her kişi kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Hayır. Ürünlerimizin toplu izlenimi için lisans hakkını satın almanız gerekmektedir. Toplu izlenim yasal değildir. vidoport.com telif yasaları çerçevesinde koruma altındadır. Satın alan her kişi kullanıcı sözleşmesini baştan kabul etmiş sayılır.

Kurumsal avantajlardan yararlanmak için farklı fiyatlandırma alternatiflerimiz mevcuttur. Teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Tel : (0505) 694 8525

info@vidoport.com e-posta göndererek sistem yöneticisi ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Sınırlı şekilde Evet. Takıldığınız soruları info@vidoport.com adresine gönderebilirsiniz. Bu özellikten sadece ücretli üyelerimiz yararlanabilir. Sistem yöneticimiz konunun uzmanları ile bağlantıya geçerek size en kısa sürede dönecektir.

Youtube videolarını izleye biliyorsanız, tüm dersleri herhangi bir başka programa ihtiyaç duymadan izleyebilirsiniz. Eğitimleri izleyebilmeniz için İnternet bağlantısına ihtiyacınız vardır.