Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Kariyerinizde vidoport uzmanları ile ilerleyin.

Excel’i en iyi kullanan siz olun.

İster yeni mezun olun, ister çalışan, çalışma arkadaşlarınızın arasında parlamak, iş yeriniz de fark yaratmak için Excel’i, PowerPoint gibi kullandığınız programları en iyi şekilde vidoport ile öğrenin. Muhasebe eğitimlerinden, SQL eğitimlerine, Sunum hazırlama eğitimlerinden AutoCAD eğitimlerine kadar farklı konularda hazırlanmış eğitim setlerimiz ile kullandığınız programları tüm detayları ile öğrenmenizi amaçlıyoruz.

Uzman eğitmenlerin hazırlamış olduğu eğitim videolarımıza 7/24 ulaşabilir, istediğiniz dersten başlayarak, kahvenizi içerken kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak yeni konuları öğrenebilirsiniz.

İş başvurusu yapmadan Excel’i öğrenin.

İster mezun olun, ister öğrenci bir iş başvurusuna gitmeden Excel kullanmayı öğreninin. vidoport bunun için en uygun sitedir. İş başvurularınızda, iş değişikliğinizde Excel bilginizin iyi olması, diğer adayların önüne geçebilmek için önemli bir etken olabilir.

vidoport sizi iş dünyasına hazırlar

Vidoport üzerindeki eğitim setleri, iş dünyasında çalışırken ihtiyaç duyacağınız konuları kapsar. Uzman eğitmenlerin hazırladığı eğitim videoları ile gereksiz konularda zaman kaybetmeden, istediğini konuları detayları ile öğrenirsiniz.

Tüm eğitimlere kullanıcı adı ve şifre kullanılarak internet üzerinden erişilebilen vidoport, yıllık ve aylık abonelik sistemiyle çalışan bir online eğitim sitesidir. vidoport, işinizde Excel, PowerPoinnt gibi tüm MS-Office Programları, SQL, Muhasebe programları ve genel bilgisayar kullanımı ile ilgili ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak için en hızlı yollardan biridir. Farklı konulardaki eğitim çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurumsal alanda da çok sayıda firma, personeline vidoport.com üzerinden online eğitimler aldırmaktadır. Çalışanlarının mesai düzenlerini bozmadan eğitim almalarını sağlayan online eğitimler, düzenli olarak firmalara raporlanmakta ve katılanların eğitim süreçleri takip edilmektedir.

Siz de vidoport.com ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz?

Üyelerimizin eğitim aldıkları konularda uzman olmalarını, konuları en ince noktasına kadar bilmelerini ve programları verimli bir şekilde kullanmalarını hedefliyoruz.

Kurumlara, bireysel kullanıcılara sunduğumuz üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online eğitim sektöründe yerimizi aldık. Bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapımız ve kadromuz ile en kaliteli eğitimi sunuyoruz.

Online Eğitimlerimiz sayesinde:

-İster tabletinizden, isterseniz cep telefonunuzdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

-Kursa yetişme derdi olmadığı için eğitimlerinizi istediğiniz zaman alabilir, istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

-Eğitimlere başlama düzeyinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayabilir, istediğiniz konuya geri dönebilirsiniz.

-Sürekli güncellenen içerikler ile yeniliklerden haberdar olursunuz.

-Eğitimlerde anlatılan konulardaki uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz.

-Zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Siz de yaptığınız işte uzmanlaşmak istiyorsanız, vidoport.com ailesine kolaylıkla katılabilirsiniz.

vidoport.com’da üç farklı üyelik mevcuttur:

3 Aylık Üyelik:

90 günlük süreyi kapsar. 90 gün boyunca sitemizde yüklü olan tüm eğitimlere erişebilir, uygulama dosyaları üzerinde çalışabilirsiniz. Aynı zamanda 90 günlük üyelik sürenizce yeni eklenen eğitimleri de izleyebilirsiniz.

Yıllık Üyelik:

Excel dahil, sitemizde yüklü olan ve yüklenecek olan tüm eğitimleri kapsar. 1 yıl boyunca tüm eğitim videolarını izleyebilir, uygulama dosyaları ile çalışabilirsiniz.

Süper Fırsat Üyeliği

İleri Düzey Excel 2021 Kitabının gönderildiği Excel dahil, sitemizde yüklü olan ve yüklenecek olan tüm eğitimleri izleyebildiğiniz 1 Yıllık üyeliği kapsar. 1 Yıl boyunca tüm eğitim videolarını izleyebilir, uygulama dosyaları ile çalışabilirsiniz.

Ömer Bağcı

vidoport.com kurucusu

Neden Vidoport?

İşinizi Kolaylaştırın

Kullanıcı dostu tasarımı ve özellikleri ile eğitim süreçlerinizi hızlı ve kolay yönetin.

Aradığınız Çözümler Bir Arada

Geniş eğitim portföyü ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitim setleri ile kendinizi geliştirin.

Uygun Fiyat

Uygun fiyatlarla kendinizi daha rahat, daha kolay geliştirin.

Rakamlarla Vidoport

51.720+ üye

3.878+ ders

104+ eğitim

Hemen kendinizi geliştirmeye başlayın. Vidoport'la uzmanlaşın.

Kayıt Ol

Vidoport'ta üyelik satın almak için hemen paketlerimizi inceleyin.

Üyelik Ücretleri
En Başa Dön