Kariyerinizi ilerletmek için ihtiyaç duyduğunuz becerileri öğrenin. Eğitimlerimiz'den 6 Taksit fırsatıyla hemen yararlanın.

Kariyerinizde vidoport uzmanları
ile ilerleyin.

vidoport, alanında en iyi eğitmenler ile çalışmayı prensip haline getirmiş, Ömer BAĞCI tarafından 2012 yılında kurulmuş bir eğitim platformudur.

Yoğun olarak eğitim veren ve eğitimlerden edindikleri tecrübeleri eğitimlerine yansıtan eğitmenlerimiz, bütün bilgi ve birikimlerini 3.000’den fazla eğitim videosu ile üyelerimizle paylaşmıştır ve paylaşmaya devam etmektedir.

Üyelerimizin eğitim aldıkları konularda uzman olmalarını, konuları en ince noktasına kadar bilmelerini ve programları verimli bir şekilde kullanmalarını hedefliyoruz.

Siz de vidoport.com ailesine katılın.

Ömer Bağcı

vidoport.com kurucusu

RAKAMLARLA
vidoport.com

49.271+ üye

3.595 ders

97 eğitim

“Unutmayalım ki
tabiatı güneş aydınlatır
insanı da bilgi

Vidoport eğitimlerinde başlama seviyesini siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayarak, bildiğiniz konuları hızla geçerken, anlamadığınız konuları tekrar tekrar izleyebilir, örnek dosyalar ile pratikler yapabilirsiniz.

Vidoport üzerindeki eğitim videoları, uygulama dosyaları ile desteklenmiştir. Uygulama dosyalarını indirerek, eğitimlerde anlatılan konuları uygulayabilir ve öğrenmenin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz.

vidoport üzerinde eğitimlerinize daha hızlı ulaşmak ve öğrenme yolları oluşturmak için kendi izleme listelerinizi oluşturabilirsiniz. İzleme listeleri sayesinde çok sayıda eğitim seti arasında kaybolmadan, istediğiniz eğitim setlerini sırayla izleyebilirsiniz.

Eğitim setini Favori olarak belirleyebilir, istediğiniz eğitim setlerini gizleyebilirsiniz. Sık sık izlediğiniz eğitim setini Favori olarak belirleyip, hızlı bir şekilde eğitim setine ulaşabilirsiniz. İzlemek istemediğiniz eğitim setlerini ise gizleyebilir, istediğiniz zaman gösterebilirsiniz.