Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Kariyerinizde vidoport uzmanları ile ilerleyin.

Kariyerinizi Vidoport Uzmanları ile Geliştirin vidoport, sizlere kariyerinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar sunar. İstediğiniz zaman ve yerde öğrenmenizi sağlayan vidoport, Excel, PowerPoint, MS-Office Programları, SQL, Muhasebe ve genel bilgisayar kullanımı gibi birçok alanda size ihtiyacınız olan bilgiyi en uygun yollarla sunar. Bunun yanı sıra, farklı konulardaki eğitim çalışmalarımız da devam etmektedir.

Kurumsal alanda birçok firma, çalışanlarının eğitimlerini vidoport.com üzerinden almaktadır. Çalışanlar, mesai saatlerini bozmadan eğitimlerini tamamlayabilirler ve online eğitimler düzenli olarak firmalara raporlanır ve katılımcıların eğitim süreçleri takip edilir.

Siz de vidoport.com ailesinin bir üyesi olarak, aldığınız eğitimlerde uzmanlaşabilirsiniz. BT eğitim programlarımız, kurumlara ve bireysel kullanıcılara sunduğumuz üstün kaliteli eğitimlerle online eğitim sektöründe öncü konumdadır.

Online eğitimlerimiz sayesinde, tabletinizden veya cep telefonunuzdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğitimlere istediğiniz zaman başlayabilir ve istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğitimlerde anlatılan konuların uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca, zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz.

vidoport.com'a üye olarak, sizin için uygun olan üyelik seçeneklerimizden birini seçebilirsiniz. 3 aylık, yıllık ve süper fırsat üyelik seçenekleri sunuyoruz. 3 aylık üyelik, 90 günlük süreyi kapsar ve sitemizdeki tüm eğitimlere erişebilirsiniz. Yıllık üyelik, Excel dahil tüm eğitimleri kapsar ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikasını alabilirsiniz. Süper fırsat üyeliği ise, İleri Düzey Excel 2021 kitabının gönderildiği yıllık üyelik seçeneğimizdir. Siz de vidoport.com ailesine katılarak, kariyerinizi geliştirebilirsiniz.

Ömer Bağcı

vidoport.com kurucusu

Neden Vidoport?

İşinizi Kolaylaştırın

Kullanıcı dostu tasarımı ve özellikleri ile eğitim süreçlerinizi hızlı ve kolay yönetin.

Aradığınız Çözümler Bir Arada

Geniş eğitim portföyü ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitim setleri ile kendinizi geliştirin.

Uygun Fiyat

Uygun fiyatlarla kendinizi daha rahat, daha kolay geliştirin.

Rakamlarla Vidoport

53.302+ üye

3.960+ ders

104+ eğitim

Hemen kendinizi geliştirmeye başlayın. Vidoport'la uzmanlaşın.

Kayıt Ol

Vidoport'ta üyelik satın almak için hemen paketlerimizi inceleyin.

Üyelik Ücretleri
En Başa Dön