vidoport.com; yıllık ve aylık abonelik sistemiyle çalışan, Excel, SQL, Web Programlama ve ihtiyaç duyduğunuz diğer bilişim konularını kapsayan bireysel ve kurumsal eğitimler veren online bir eğitim sitesidir.

Tüm eğitimlere, kullanıcı adı ve şifre kullanılarak internet üzerinden rahatlıkla her yerden, günün her saati erişilebilir. Eğitim videoları 7/24 online izlenebilir, aynı zamanda örnek uygulama dosyalarıyla eğitimler bire bir takip edilebilmektedir. Excel, SQL, İleri Düzey Excel ve MS-Office programlarında uzmanlaşmak; online eğitimin zaman, mekan, hız, uygun maliyet avantajlarından yararlanmak isteyen pek çok kişiye eğitim verilmektedir. vidoport.com, profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu sayesinde, üyelerine ileri düzey eğitim imkanları sunmaktadır.

Excel Öğrenmek için hangi setten başlamalıyız? 

Kuşkusuz ki iş dünyasında çalışanların en çok kullandığı programların başında Microsoft Excel programı gelir. Microsoft Excel kullanmayı öğrenmek için, vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Gerek Bilgisayar kurslarında, gerekse özel eğitimlerde anlatılan konuların tamamı ve daha fazlası vidoport.com üzerinde bulunmaktadır.

Excel'i öğrenmek için Temel düzeydeki Excel öğrenme eğitim setlerimizden başlayabilirsiniz. Giriş ve Başlangıç düzeyindeki Excel eğitim setlerimizde;

Excel Öğreniyorum - Temel Excel Eğitimleri video eğitim seti
 

Excel Öğreniyorum- Temel Excel eğitim videoları eğitim setimiz ile, Excel'in menülerini tanımayı, Excel'in kullanımını, Sayı Grubu, Hizalama grubu gibi sekmelerde bulunan düğmelerin görevlerini öğrenebilirsiniz. 
 

Excel'de İlerlemeye Başlamak-Orta Düzey Excel video eğitim seti

Excel'in Temellerini öğrendikten sonra, ilerlemeye başlamak için bu eğitim setimizde bulunan Excel eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Genel Excel kullanım eğitim videoları, Excel'de sıralama yapmak, Excel'de çalışma sayfaları ile çalışmak, Excel'de filtreleme yapmak gibi konuları kapsayan eğitim videolarımız ile Excel kullanımında acemiliği üzerinden atarak, Excel'de uzmanlaşmaya başlarsınız.
 

Excel Kısayolları, Püf Noktaları video eğitim seti

Excel'i detaylı olarak kullanmaya başladıktan sonra, bir kolaylıklar dünyası olan Excel programının kısayollarını, Püf noktalarını bu eğitim setimiz ile öğrenebilirsiniz.  
 

Excel'de A'dan Z'ye Grafikleri Öğrenmek video eğitim seti

Excel öğrenmeye başladığınızda, bir müddet sonra grafikler ile de çalışmaya başlarsınız. Oluşturduğunuz Excel Raporlama ekranlarında grafiklerin doğru konumlandırılması oldukça önemlidir. Doğru grafik türünü, doğru tabloda kullanmak oldukça zor bir iştir. Bu eğitim setimiz ile Excel Grafiklerin kullanımını A'dan Z'ye öğrenebilirsiniz.
 

vidoport.com üzerindeki eğitimlere https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/ erişebilirsiniz. Buradaki eğitim setlerimizi sırayla izleyebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

 

İleri Düzey Excel Kitabı ile vidoport.com'a üyelik nasıl oluşturulur?
Excel'i öğrenmek için vidoport.com üzerindeki eğitimlerden yararlanabileceğiniz gibi, İleri Düzey Excel 2013 ve İleri Düzey Excel 2016 kitaplarımızdan da yararlanabilirsiniz.  

Eğer İleri Excel kitaplarımızı vidoport.com üzerinden aldıysanız, üyeliğiniz otomatik oluşturulmaktadır. Yeniden üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. 

İleri Düzey Excel 2013İleri Düzey Excel 2016 ve İleri Düzey Excel 2019 kitaplarımızdan herhangi birini, vidoport.com dışında bir noktadan satın aldıysanız, Excel üyeliğinizi hemen oluşturarak Ücretiz Excel öğrenmeye ve Excel derslerini izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

İleri Düzey Excel kitapları ile ücretsiz Excel üyeliğinizi oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. 

https://vidoport.com/kitap/  adresinden uygun olan kitap türünü seçerek, üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım Üyeliğinizi oluşturma ve şifrenizi belirleme

2. Adım Kitabınızın sayfasındaki kodları girme

3. Adım Size gönderilen onay e-postasını onaylama (Burada size gönderilen onay linki Gereksiz kutusuna düşebiliyor)

4. Adım Kitabınızın bandrol numarasını girme ve üyeliğinizi başlatma. 

İleri Düzey Excel 2019 kitabının detaylarına ulaşmak için bu yazıya tıklamanız yeterlidir.  

vidoport.com'a giriş yapabilmeniz için internet bağlantılı bir cihazının olması yeterlidir. vidoport.com 'a üye olduktan sonra, Mail adresiniz ve şifreniz ile internetin olduğu her cihazdan eğitimlerimize giriş yapabilirsiniz. 

Kullanıcı adı (Mail adresiniz) ve şifreniz ile aynı anda 2 ve üstü bilgisayardan giriş yapamazsınız. 

vidoport.com üye bilgileri kişiye özeldir.

vidoport.com, tüm eğitimlerin videoya çekili olarak size sunulduğu Türkiye'deki en güncel ve dolu Excel ve MS-Office konularını barındıran eğitim sitesidir.

Üniversite'den mezun olmadan iyi bir Excel ve Ms-Office konularında bilgiye sahip olmanızı öneririz. İş dünyasında iyi bir iş bulmanızda Excel ve diğer MS-Office konularındaki bilgileriniz belirleyici etken olabilir. 

vidoport.com üzerindeki  tüm eğitimlere mail adresi ve şifreniz ile internetin olduğu her noktadan erişilebilir.  Eğitimlerinize aşağıdaki linkten başlayarak ilerleyebilirsiniz. 

https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/

Eğitim setlerine giriş yaparak, Başlangıç düzeyi eğitimleri izlemeye ve uygulamaya başlayabilirsiniz. 

vidoport üzerindeki eğitim setleri başlangıçtan ileri düzey'e, setlerin içindeki konularda kendi içlerinde Başlangıç'tan İleri Düzey'e doğru sıralanmıştır. Bildiğiniz konuları hızlıca geçebilir, bilmediğiniz konuları izle uygula yöntemi ile uygulayarak öğrenebilirsiniz. 

Tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

vidoport.com üzerindeki eğitimleri tamamladığınızda sertifikalarınızı alabilirsiniz. PDF formatına alabileceğiniz sertifikalarınızı, ıslak imzalı almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

vidoport.com üzerindeki eğitim videolarının çoğunluğunu Excel eğitim videoları oluşturmaktadır. Excel'i öğrenmek, Excel'de ilerlemek ve iyi bir Excel kullanıcısı olmak için vidoport.com size yeterli olacaktır. Excel eğitim setlerimiz ile Excel öğrenmeye başlamak için aşağıdaki linkte tıkladığınızda açılan sırayı takip edebilirsiniz.

https://vidoport.com/kategori/excel-egitimleri

 Buradan başlangıç düzeyindeki Excel eğitimlerini satın alabileceğiniz gibi, ileri düzey Excel ve Excel uzmanlık gibi eğitim setlerini satın alabilir, aylık veya yıllık üyelik türlerimizi tercih edebilirsiniz.  

Örnek Excel ve diğer konularda anlatılan tablolara erişmek için vidoport'un ücretli üyesi olmanız gerekir. 

Bknz: vidoport.com üyelik türleri ve ücretleri

vidoport.com'a Üye girişi yaptıktan sonra, eğitim dosyalarına iki türde erişebilirsiniz. Mart 2018 önceki eğitim videolarındaki eğitim videolarına Oturumu açtıktan sonraki ekranınızda görürken, yeni eklenen eğitim videolarında ise sol taraftaki isminin altında dosya simgesi görünmektedir.  Bazı eğitimlerin dosyaları bulunmamaktadır.

vidoport.com'a ücretli üyelik oluşturduktan sonra, aşağıdaki eğitim sırasını izleyerek Excel konularını öğrenmeye başlayabilirsiniz. 

https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/

Buradaki sırayı izleyerek, eğitimlerinizi tamamlayabilir, tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

vidoport.com üzerinde farklı üyelik türleri bulunmaktadır.

Üyelik türlerimiz hakkında detaylı bilgiyi https://vidoport.com/detayli-bilgi/ adresinden bulabilirsiniz. 

 

vidoport üzerinde, 1 Aylık aboneliğimi bulunmuyor. 3, 6 ve 12 aylık üyeliklerimiz var.  Excel eğitimlerimizi ayrıca Excel eğitim seti olarak alabilirsiniz. Kitap ve Excel defteri hediyeli olan Süper Paket üyeliğimizde bulunmaktadır. 

Üyeliklerimiz ile ilgili olarak aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

https://vidoport.com/detayli-bilgi/

Detaylarını https://vidoport.com/detayli-bilgi/ sayfasında da bulabileceğiniz gibi vidoport.com, Türkiye'nin en güncel ve dolu Excel, MS-Office ve çok sayıda farklı programı içinde barındıran online eğitim sitesidir.

Temel düzeydeki Excel eğitimlerimizden başlayarak, İleri düzey'e kadar tüm Excel konularını vidoport.com üzerindeki Excel eğitim videoları ile öğrenebilirsiniz. 

Eğitimlerinize aşağıdaki linke tıklayarak, açılan listedeki sıradan başlayabilirsiniz. 

https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/

Tüm eğitimler videoya çekildiği için internetin olduğu her cihazdan erişilebilir ve eğitimler tamamlanabilir.

3, 6 ve 12 aylık üyelik paketlerimizden istediğinizi seçerek, eğitimlerinize hemen başlayabilir, örnek dosyalar üzerinde çalışabilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını hemen alabilirsiniz.

https://vidoport.com/kitap/  adresinden uygun olan kitap türünü seçerek, üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım Üyeliğinizi oluşturma ve şifrenizi belirleme

2. Adım Kitabınızın sayfasındaki kodları girme

3. Adım Size gönderilen onay e-postasını onaylama (Burada size gönderilen onay linki Gereksiz kutusuna düşebiliyor)

4. Adım Kitabınızın bandrol numarasını girme ve üyeliğinizi başlatma. 

Kitap ve diğer hediyeleriniz sipariş verdikten sonra 2 iş günü içinde MNG kargo ile gönderilmektedir. 

vidoport kariyeniz için gerekli olan eğitimleri kapsamaktadır ve internet bağlantısının olduğu her yerden tüm eğitimlere erişilebilirsiniz.

https://vidoport.com/kategori/excel-egitimleri

Tamamladığınız eğitimlerin sertifikaları otomatik oluşmaktadır. Bir eğitim setinden sertifika alabilmeniz için, o setteki tüm eğitimleri izlemeniz gerekir.

Eğitim sertifikalarını alabilmek için o eğitim setindeki tüm eğitimleri izlemiş olmanız gerekiyor. Herhangi bir sınav bulunmuyor.

Tamamlandığnız eğitimlerin sertifikalarını almak için info@vidoport.com adresine mail göndermeniz yeterlidir. Sertifikalarınız hazırlandıktan sonra kargo ücerti size ait olmak üzere vidoport.com üzerindeki kayıtlı adresinize gönderilecektir. 

Sertifikalarınızı PDF olarak her zaman vidoport üzerinden indirebilirsiniz. 

vidoport.com üzerinde çok sayıda eğitim seti vardır. Sadece Excel eğitim setimizi alabileceğiniz gibi, Süper Paket üyeliğini de öneririz.

Süper Paket üyeliğimiz ücretli üyelerimizin en çok tercih ettikleri üyelik türümüzdür. Süper Paket üyeliğimizde 1 yıllık Excel dahil tüm eğitim setlerimiz,  hem İleri Düzey Excel 2016 kitabı, hem de Excel Defteri hediye olarak gönderilmektedir.

 

Soru:

Merhaba Excel kitaplarından satın aldığımızda 3 ay boyunca tüm Excel eğitimlerini izleyebiliyor muyuz yoksa sadece ileri düzey mi? Uzmanlık düzeyi ve orta düzeyi de izleyebiliyor muyuz?

Cevap:

İleri Düzey Excel kitabımızı satın aldığınızda, vidoport.com üzerindeki tüm Excel eğitimleri izleyebilirsiniz. Örnek dosyaları indirebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

vidoport.com üzerindeki kitap sayfamızı ziyaret etmek için: https://vidoport.com/en-iyi-excel-kitabi/

Merhaba, vidoport.com üzerinde günlük video izleme sınırı bulunmaktadır.

Ücretli üyelerimizde bu sayı 100 olarak belirlenmiştir, ama Üniversite üyelikleri gibi, kampanya düzenlenen üyeliklerimizde bu sayı özel olarak belirlenir.