Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

vidoport.com; yıllık ve aylık abonelik sistemiyle çalışan, Excel, SQL, Web Programlama ve ihtiyaç duyduğunuz diğer bilişim konularını kapsayan bireysel ve kurumsal eğitimler veren online bir eğitim sitesidir.

Tüm eğitimlere, kullanıcı adı ve şifre kullanılarak internet üzerinden rahatlıkla her yerden, günün her saati erişilebilir. Eğitim videoları 7/24 online izlenebilir, aynı zamanda örnek uygulama dosyalarıyla eğitimler bire bir takip edilebilmektedir. Excel, SQL, İleri Düzey Excel ve MS-Office programlarında uzmanlaşmak; online eğitimin zaman, mekan, hız, uygun maliyet avantajlarından yararlanmak isteyen pek çok kişiye eğitim verilmektedir. vidoport.com, profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu sayesinde, üyelerine ileri düzey eğitim imkanları sunmaktadır.

Excel Öğrenmek için hangi setten başlamalıyız? 

Kuşkusuz ki iş dünyasında çalışanların en çok kullandığı programların başında Microsoft Excel programı gelir. Microsoft Excel kullanmayı öğrenmek için, vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Gerek Bilgisayar kurslarında, gerekse özel eğitimlerde anlatılan konuların tamamı ve daha fazlası vidoport.com üzerinde bulunmaktadır.

Excel programını öğrenme başlamak ve ilerlemek için blog yazımızı okumanızı öneririz. 

Excel Öğrenmeye Nereden başlamalıyız?

 

İleri Excel Kitabınız, siparişiniz bize ulaştıktan sonra, ortalama 3-4 iş günü içinde MNG kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti vidoport tarafından karşılanmaktadır.

İleri Düzey Excel Kitabı ile vidoport.com'a üyelik nasıl oluşturulur?

Excel'i öğrenmek için vidoport.com üzerindeki eğitimlerden yararlanabileceğiniz gibi, İleri Düzey Excel 2013 ve İleri Düzey Excel 2016 kitaplarımızdan da yararlanabilirsiniz.  

Eğer İleri Excel kitaplarımızı vidoport.com üzerinden aldıysanız, üyeliğiniz otomatik oluşturulmaktadır. Yeniden üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. 

İleri Düzey Excel 2013İleri Düzey Excel 2016 ve İleri Düzey Excel 2019 kitaplarımızdan herhangi birini, vidoport.com dışında bir noktadan satın aldıysanız, Excel üyeliğinizi hemen oluşturarak Ücretiz Excel öğrenmeye ve Excel derslerini izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

İleri Düzey Excel kitapları ile ücretsiz Excel üyeliğinizi oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. 

https://vidoport.com/kitap/  adresinden uygun olan kitap türünü seçerek, üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım Üyeliğinizi oluşturma ve şifrenizi belirleme

2. Adım Kitabınızın sayfasındaki kodları girme

3. Adım Size gönderilen onay e-postasını onaylama (Burada size gönderilen onay linki Gereksiz kutusuna düşebiliyor)

4. Adım Kitabınızın bandrol numarasını girme ve üyeliğinizi başlatma. 

İleri Düzey Excel 2019 kitabının detaylarına ulaşmak için bu yazıya tıklamanız yeterlidir.  

vidoport.com'a giriş yapabilmeniz için internet bağlantılı bir cihazının olması yeterlidir. vidoport.com 'a üye olduktan sonra, Mail adresiniz ve şifreniz ile internetin olduğu her cihazdan eğitimlerimize giriş yapabilirsiniz. 

Kullanıcı adı (Mail adresiniz) ve şifreniz ile aynı anda 2 ve üstü bilgisayardan giriş yapamazsınız. 

vidoport.com üye bilgileri kişiye özeldir.

vidoport.com üzerindeki eğitim videolarının çoğunluğunu Excel eğitim videoları oluşturmaktadır. Excel'i öğrenmek, Excel'de ilerlemek ve iyi bir Excel kullanıcısı olmak için vidoport.com size yeterli olacaktır. Excel eğitim setlerimiz ile Excel öğrenmeye başlamak için aşağıdaki linkte tıkladığınızda açılan sırayı takip edebilirsiniz.

https://blog.vidoport.com/index.php/2020/10/31/excel-egitimimize-hangi-setten-baslamaliyiz/

Buradaki blog yazımızda anlatılan sırayı takip ederek, adım adım Excel'de çok iyi bir noktaya gelebilirsiniz. 

Örnek Excel ve diğer konularda anlatılan tablolara erişmek için vidoport'un ücretli üyesi olmanız gerekir. 

Bknz: vidoport.com üyelik türleri ve ücretleri

vidoport.com'a Üye girişi yaptıktan sonra, eğitim dosyalarına iki türde erişebilirsiniz. Mart 2018 önceki eğitim videolarındaki eğitim videolarına Oturumu açtıktan sonraki ekranınızda görürken, yeni eklenen eğitim videolarında ise sol taraftaki isminin altında dosya simgesi görünmektedir.  Bazı eğitimlerin dosyaları bulunmamaktadır.

vidoport.com üzerinde farklı üyelik türleri bulunmaktadır.

Üyelik türlerimiz hakkında detaylı bilgiyi https://vidoport.com/detayli-bilgi/ adresinden bulabilirsiniz. 

 

vidoport üzerinde, 1 Aylık aboneliğimi bulunmuyor. 3,12 aylık ve Süper Fırsat ismini verdiğimiz üyeliklerimiz var.  1 Yıllık üyelik ile Süper Fırsat üyeliğimiz aynı süreyi kapsıyor, Süper Fırsatta İleri Düzey Excel Kitabı gönderiliyor. 

Üyeliklerimiz ile ilgili olarak aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

https://vidoport.com/detayli-bilgi/

Detaylarını https://vidoport.com/detayli-bilgi/ sayfasında da bulabileceğiniz gibi vidoport.com, Türkiye'nin en güncel ve dolu Excel, MS-Office ve çok sayıda farklı programı içinde barındıran online eğitim sitesidir.

Temel düzeydeki Excel eğitimlerimizden başlayarak, İleri düzey'e kadar tüm Excel konularını vidoport.com üzerindeki Excel eğitim videoları ile öğrenebilirsiniz. 

Eğitimlerinize aşağıdaki linke tıklayarak, açılan listedeki sıradan başlayabilirsiniz. 

https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/

Tüm eğitimler videoya çekildiği için internetin olduğu her cihazdan erişilebilir ve eğitimler tamamlanabilir.

3, 6 ve 12 aylık üyelik paketlerimizden istediğinizi seçerek, eğitimlerinize hemen başlayabilir, örnek dosyalar üzerinde çalışabilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını hemen alabilirsiniz.

https://vidoport.com/kitap/  adresinden uygun olan kitap türünü seçerek, üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım Üyeliğinizi oluşturma ve şifrenizi belirleme

2. Adım Kitabınızın sayfasındaki kodları girme

3. Adım Size gönderilen onay e-postasını onaylama (Burada size gönderilen onay linki Gereksiz kutusuna düşebiliyor)

4. Adım Kitabınızın bandrol numarasını girme ve üyeliğinizi başlatma. 

izlediğiniz yada satın alma yaptığınız bir eğitimin sertifikasını alabilmek için, o eğitim setindeki tüm eğitim videolarını izlemeniz gerekiyor.  Tamamını izlediğiniz eğitim videolarının sertifikaları PDF formatında otomatik olarak oluşturuluyor ve üyeliğiniz devam ettiği sürece istediğiniz zaman indirebiliyorsunuz.  vidoport tarafından size bir sertifika gönderimi olmuyor.  

vidoport.com Excek üzerinde çok sayıda eğitim seti vardır.

Eğer Excel'i sıfırfdan öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki eğitim setimizden yararlanabilirisiniz. 

https://vidoport.com/temel-orta-duzey-excel-2016-2019-office-365-excel

Bu eğitim setimizden başlayarak, adım adım Excel'i öğrenmeye başlayabilir ve hızlıca iyi bir Excel kullanıcısı olabilirsiniz. 

 

Soru:

Merhaba Excel kitaplarından satın aldığımızda 3 ay boyunca tüm Excel eğitimlerini izleyebiliyor muyuz yoksa sadece ileri düzey mi? Uzmanlık düzeyi ve orta düzeyi de izleyebiliyor muyuz?

Cevap:

İleri Düzey Excel kitabımızı satın aldığınızda, vidoport.com üzerindeki tüm Excel eğitimleri izleyebilirsiniz. Örnek dosyaları indirebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

vidoport.com üzerindeki kitap sayfamızı ziyaret etmek için: https://vidoport.com/en-iyi-excel-kitabi/

Merhaba, vidoport.com üzerinde günlük video izleme sınırı bulunmaktadır.

Ücretli üyelerimizde bu sayı 100 olarak belirlenmiştir, ama Üniversite üyelikleri gibi, kampanya düzenlenen üyeliklerimizde bu sayı özel olarak belirlenir.  

 

En Başa Dön