Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

vidoport.com, Excel, SQL, Web Programlama ve diğer bilişim konularında bireysel ve kurumsal eğitimler sunan online bir eğitim sitesidir. Yıllık ve aylık abonelik seçenekleri sunarak, kullanıcıların istedikleri zaman ve her yerden eğitimlere erişmelerine olanak tanır. Kullanıcı adı ve şifre ile internet üzerinden erişilebilen eğitim videoları 7/24 izlenebilir. Ayrıca, örnek uygulama dosyaları sayesinde eğitimler bire bir takip edilebilir. Excel, SQL, İleri Düzey Excel ve MS-Office programlarında uzmanlaşmak isteyen herkes, uygun maliyet avantajları ve online eğitimin hız ve mekan avantajlarından yararlanarak eğitim alabilir. vidoport.com, profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve uzman kadrosu sayesinde, üyelerine ileri düzey eğitim imkanları sunar.

Microsoft Excel, iş dünyasında en çok kullanılan programlar arasında yer alır ve Excel'in kullanımı, birçok iş alanında temel bir gereksinim haline gelmiştir. Excel öğrenmek, veri analizi, finansal hesaplamalar ve diğer birçok işlev için önemlidir.

Excel öğrenmek isteyenler, vidoport.com üzerindeki Online Excel eğitimlerinden yararlanabilirler. Bu eğitimler, bireysel veya kurumsal olarak farklı seviyelerde sunulmaktadır. Yeni başlayanlar için temel Excel konuları, hücrelerin ve formüllerin kullanımı gibi konuları kapsarken, daha ileri seviyelerde, grafik oluşturma, veri analizi, makrolar ve programlama konuları gibi ileri düzey Excel konuları da ele alınmaktadır.

Excel öğrenmek için, vidoport.com'da bulunan blog yazılarından ve rehberlerden de yararlanabilirsiniz. Bu kaynaklar, Excel'in temellerini öğrenmenize, ileri seviyede Excel yetenekleri kazanmanıza ve Excel'in iş hayatınızda nasıl kullanabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Excel programını öğrenme başlamak ve ilerlemek için blog yazımızı okumanızı öneririz. 

Excel Öğrenmeye Nereden başlamalıyız?

 

İleri Excel Kitabınız, siparişiniz bize ulaştıktan sonra, ortalama 3-4 iş günü içinde MNG kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti vidoport tarafından karşılanmaktadır.

İleri Düzey Excel Kitabı ile vidoport.com'a üyelik nasıl oluşturulur?

Excel'i öğrenmek için vidoport.com üzerindeki eğitimlerden yararlanabileceğiniz gibi, İleri Düzey Excel 2013 ve İleri Düzey Excel 2016 kitaplarımızdan da yararlanabilirsiniz.  

Eğer İleri Excel kitaplarımızı vidoport.com üzerinden aldıysanız, üyeliğiniz otomatik oluşturulmaktadır. Yeniden üyelik oluşturmanıza gerek yoktur. 

İleri Düzey Excel 2013İleri Düzey Excel 2016 ve İleri Düzey Excel 2019 kitaplarımızdan herhangi birini, vidoport.com dışında bir noktadan satın aldıysanız, Excel üyeliğinizi hemen oluşturarak Ücretiz Excel öğrenmeye ve Excel derslerini izlemeye hemen başlayabilirsiniz.

İleri Düzey Excel kitapları ile ücretsiz Excel üyeliğinizi oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. 

https://vidoport.com/kitap/  adresinden uygun olan kitap türünü seçerek, üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım Üyeliğinizi oluşturma ve şifrenizi belirleme

2. Adım Kitabınızın sayfasındaki kodları girme

3. Adım Size gönderilen onay e-postasını onaylama (Burada size gönderilen onay linki Gereksiz kutusuna düşebiliyor)

4. Adım Kitabınızın bandrol numarasını girme ve üyeliğinizi başlatma. 

İleri Düzey Excel 2019 kitabının detaylarına ulaşmak için bu yazıya tıklamanız yeterlidir.  

vidoport.com'a giriş yapabilmeniz için internet bağlantılı bir cihazının olması yeterlidir. vidoport.com 'a üye olduktan sonra, Mail adresiniz ve şifreniz ile internetin olduğu her cihazdan eğitimlerimize giriş yapabilirsiniz. 

Kullanıcı adı (Mail adresiniz) ve şifreniz ile aynı anda 2 ve üstü bilgisayardan giriş yapamazsınız. 

vidoport.com üye bilgileri kişiye özeldir.

vidoport.com üzerindeki eğitim videolarının çoğunluğunu Excel eğitim videoları oluşturmaktadır. Excel'i öğrenmek, Excel'de ilerlemek ve iyi bir Excel kullanıcısı olmak için vidoport.com size yeterli olacaktır. Excel eğitim setlerimiz ile Excel öğrenmeye başlamak için aşağıdaki linkte tıkladığınızda açılan sırayı takip edebilirsiniz.

https://blog.vidoport.com/index.php/2020/10/31/excel-egitimimize-hangi-setten-baslamaliyiz/

Buradaki blog yazımızda anlatılan sırayı takip ederek, adım adım Excel'de çok iyi bir noktaya gelebilirsiniz. 

Örnek Excel ve diğer konularda anlatılan tablolara erişmek için vidoport'un ücretli üyesi olmanız gerekir. 

Bknz: vidoport.com üyelik türleri ve ücretleri

vidoport.com'a Üye girişi yaptıktan sonra, eğitim dosyalarına iki türde erişebilirsiniz. Mart 2018 önceki eğitim videolarındaki eğitim videolarına Oturumu açtıktan sonraki ekranınızda görürken, yeni eklenen eğitim videolarında ise sol taraftaki isminin altında dosya simgesi görünmektedir.  Bazı eğitimlerin dosyaları bulunmamaktadır.

vidoport.com üzerinde farklı üyelik türleri bulunmaktadır.

Üyelik türlerimiz hakkında detaylı bilgiyi https://vidoport.com/detayli-bilgi/ adresinden bulabilirsiniz. 

 

vidoport üzerinde, 1 Aylık aboneliğimi bulunmuyor. 3,12 aylık ve Süper Fırsat ismini verdiğimiz üyeliklerimiz var.  1 Yıllık üyelik ile Süper Fırsat üyeliğimiz aynı süreyi kapsıyor, Süper Fırsatta İleri Düzey Excel Kitabı gönderiliyor. 

Üyeliklerimiz ile ilgili olarak aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

https://vidoport.com/detayli-bilgi/

Detaylarını https://vidoport.com/detayli-bilgi/ sayfasında da bulabileceğiniz gibi vidoport.com, Türkiye'nin en güncel ve dolu Excel, MS-Office ve çok sayıda farklı programı içinde barındıran online eğitim sitesidir.

Temel düzeydeki Excel eğitimlerimizden başlayarak, İleri düzey'e kadar tüm Excel konularını vidoport.com üzerindeki Excel eğitim videoları ile öğrenebilirsiniz. 

Eğitimlerinize aşağıdaki linke tıklayarak, açılan listedeki sıradan başlayabilirsiniz. 

https://vidoport.com/egitim-setleri/excel/

Tüm eğitimler videoya çekildiği için internetin olduğu her cihazdan erişilebilir ve eğitimler tamamlanabilir.

3, 6 ve 12 aylık üyelik paketlerimizden istediğinizi seçerek, eğitimlerinize hemen başlayabilir, örnek dosyalar üzerinde çalışabilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını hemen alabilirsiniz.

https://vidoport.com/kitap/  adresinden uygun olan kitap türünü seçerek, üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

1. Adım Üyeliğinizi oluşturma ve şifrenizi belirleme

2. Adım Kitabınızın sayfasındaki kodları girme

3. Adım Size gönderilen onay e-postasını onaylama (Burada size gönderilen onay linki Gereksiz kutusuna düşebiliyor)

4. Adım Kitabınızın bandrol numarasını girme ve üyeliğinizi başlatma. 

izlediğiniz yada satın alma yaptığınız bir eğitimin sertifikasını alabilmek için, o eğitim setindeki tüm eğitim videolarını izlemeniz gerekiyor.  Tamamını izlediğiniz eğitim videolarının sertifikaları PDF formatında otomatik olarak oluşturuluyor ve üyeliğiniz devam ettiği sürece istediğiniz zaman indirebiliyorsunuz.  vidoport tarafından size bir sertifika gönderimi olmuyor.  

vidoport.com Excek üzerinde çok sayıda eğitim seti vardır.

Eğer Excel'i sıfırfdan öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki eğitim setimizden yararlanabilirisiniz. 

https://vidoport.com/temel-orta-duzey-excel-2016-2019-office-365-excel

Bu eğitim setimizden başlayarak, adım adım Excel'i öğrenmeye başlayabilir ve hızlıca iyi bir Excel kullanıcısı olabilirsiniz. 

 

Soru:

Merhaba Excel kitaplarından satın aldığımızda 3 ay boyunca tüm Excel eğitimlerini izleyebiliyor muyuz yoksa sadece ileri düzey mi? Uzmanlık düzeyi ve orta düzeyi de izleyebiliyor muyuz?

Cevap:

İleri Düzey Excel kitabımızı satın aldığınızda, vidoport.com üzerindeki tüm Excel eğitimleri izleyebilirsiniz. Örnek dosyaları indirebilir ve tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. 

vidoport.com üzerindeki kitap sayfamızı ziyaret etmek için: https://vidoport.com/en-iyi-excel-kitabi/

Merhaba, vidoport.com üzerinde günlük video izleme sınırı bulunmaktadır.

Ücretli üyelerimizde bu sayı 100 olarak belirlenmiştir, ama Üniversite üyelikleri gibi, kampanya düzenlenen üyeliklerimizde bu sayı özel olarak belirlenir.  

 

En Başa Dön