Türkiye'nin en çok satan Excel kitapları

Kitabınız varsa Excel üyeliğinizi oluşturmak için tıklayınız.
İleri Düzey Excel 2016

İleri Düzey Excel 2016 8. Baskı

Kasım 2017 / 8. Baskı / 550 Sayfa Veri Analizi- Dashboard Raporlama- Fonksiyonlar- Query (Sorgu) Ekranları
Ömer Bağcı Kasım 2017 / 8. Baskı / 550 Sayfa İleri Düzey Excel 2016 kitabımız ile İleri Excel konularını öğrenebilirsiniz. Excel'de kısayolları kullanmaktan, Düşeyara formülünün nasıl kullanıldığına Excel Özet Tablo oluşturmaktan, Excel grafikleri kullanmaya kadar tüm Excel konularını öğrenebilirsiniz.

Excel öğrenmek, Excel bilginizi geliştirmek için en çok satan Excel kitabı olan İleri Düzey Excel kitabımızı 6 taksit fırsatıyla alabilirsiniz.

vidoport.com üzerindeki Excel eğitimlerini bu kitap ile ücretsiz izleyebilirsiniz. Ücretsiz Excel eğitimlerinden yararlanmak için kitabın içindeki kodları kullanabilirsiniz.
+3 Ay Online Excel Eğitimi Hediyesi ve ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla SİPARİŞ ETTİĞİNİZ İLERİ DÜZEY EXCEL KİTABI 8. BASKI OLARAK KASIM AYI İÇİNDE GÖNDERİLECEKTİR.
İçindekiler ve Örnek sayfalara göz atmak için tıklayınız...
74.90 TL Satın Al Kitabın Tanıtım PDF'ine ulaşmak için tıklayınız...
İleri Düzey Excel 2013

İleri Düzey Excel 2013

Excel'de Bilinmeyen 101 Özellik Veri Analizi - Raporlama İşlevler ve Ortak İşlev Kullanımı - Makrolar - VBA 3 Ay Online Excel Eğitimleri Hediyesiyle
Ömer Bağcı Ağustos 2014 / 6. Baskı / 656 Sayfa İleri Düzey Excel eğitimlerinde anlatlan konuları kapsayan bu kitap sayesinde, kursa gitmeye gerek kalmadan, Excel bilgilerinizi ileri düzeye taşıyabilir ve Excel konusunda uzman olabilrisiniz. Konularına göre dağtılmış olan ipuçları ile Excel'de bilmeiğiniz konulardaki kısayolları öğrenebilir ve bunların eğitimlerini online olarak ücretsiz izleyebilirsiniz.
+3 Ay Online Excel Eğitimi Hediyesi ve ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla
69.90 TL Satın Al
İleri Düzey Excel 2016
İleri Düzey Excel 2016 Excel'de Bilinmeyen 115 Özellik Veri Analizi, Dashboard Rapor Oluştuma, İşlevler ve Ortak Kullanımları, Makrolar
Ömer Bağcı Nisan 2016 / 7. Baskı / 500 Sayfa Türkiye'nin En geniş ve güncel Online eğitim sitesi olan vidoport.com'dan Ücretsiz 3 aylık Excel üyelik hakkı da kazandıran bu kitap ile; Excel'de Koşullu Biçimlendirmelerden, veri doğrulama kullanımına, Özet tablolardan Dashboard Rapor oluşturma ekranlarını hazırlamaya kadar tüm konuları öğrenebilirsiniz.

Konularına göre dağıtılmış ipuçları ile Excel'de bilmediğiniz konulardaki Kısa yolları öğrenebilir ve bunların eğitimlerini online olarak izleyebilirsiniz.
+3 Ay Online Excel Eğitimi Hediyesi ve ÜCRETSİZ KARGO fırsatıyla BASKI BİTMİŞTİR
İçindekiler ve Örnek sayfalara göz atmak için tıklayınız...
İleri Düzey Excel 2013
Bilgisayarın B'si Windows 7 - Office 2010 -- BASKISI BİTMİŞTİR
Ömer Bağcı Ekim 2010 / 1. Baskı / 584 Sayfa Konular, başlangıç noktasından başlayarak adım adım ekran görüntüleri ile desteklenerek ileri düzeye kadar anlaatılmıştır. Kitapta kullanıcıların en çok kullandığı Windows7, Word 2010, Excel 2010, PowerPoint 2010, Outlook 2010 konuları ile DVD/CD Yazma ve kopyalama, Virüs temizleme programlarının kurulumu ve virüs temizliği konuları adım adım anlatılmıştır.
Real Time Web Analytics