Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

İleri Düzey Excel Kitabı 365

İleri Düzey Excel Kitabı 365

Excel, iş dünyasındaki her profesyonelin veri yönetimi, analitik düşünme ve stratejik planlama yeteneklerini geliştirerek kendi değerini ve etkinliğini artırmasına olanak tanıyan kritik bir araçtır. Excel, veri analizi, raporlama, finansal planlama ve daha birçok alanda temel bir araçtır. Bu bağlamda, "İleri Düzey Excel" adlı kitabımız, Excel'in iş dünyasındaki önemini ve en iyi şekilde nasıl kullanılacağını açıklamaktadır.

Bu kitap, Excel'in temel özelliklerini, veri sıralama, filtreleme, grafik oluşturma, pivot tablo, formüller ve sorgu ekranlarının kullanımı, yapay zeka ile Excel kullanımını da içeren ileri düzey kullanımlarını ve daha fazlasını kapsamaktadır. Bu kitap sayesinde Microsoft Excel becerilerinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda iş dünyasında bu becerileri nasıl kullanabileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Kitap, iş dünyasında başarılı olmak isteyen çalışanlar, yöneticiler ve Microsoft Excel ile ilgilenen herkes için yazılmıştır.

İster yeni başlayan bir Excel kullanıcısı olun ister ileri düzey Excel becerilere sahip olun, güncellenmiş ve geliştirilmiş 11. Baskını yapan kitabımız, sizin ve ekibinizin verimliliğini artıracak stratejiler ve ipuçları sunar.

Bu kitap, Excel'in size sunduğu sınırsız özellikleri öğrenmenizi sağlayacak ve iş hayatınızda başarılı olmanızı yeni bir seviyeye taşıyacaktır.

Kitabın Konu Başlıklarında Neler Var?

Excel'in Kısayollarını Keşfetmek

Sıralama, Filtrelemeyi Öğrenmek

Eğer, Düşeyara İşlevlerini Kullanmak

Filtre, Çaprazara gibi İşlevleri Öğrenmek

Excel Formüllerini Öğrenmek

Koşullu Biçimlendirmeleri Kullanmak

Pivot Tablolar Oluşturmak

Excel 365 Formüllerini Kullanmak

Dashboard Raporlar Oluşturmak

Power Query (Al ve Dönüştür) Kullanımı

En Sık Kullanılan İşlevleri Öğrenmek

Grafikler ile Çalışmak

Hedef Ara ve Senaryoları Kullanmak

İşlevlerin Ortak Kullanımlarını Öğrenmek

Günlük Excel Kullanımını Hızlandırmak

Yapay Zekâ ChatGPT ile Excel Kullanmak

Ücretsiz olarak 3 ay boyunca vidoport.com üzerindeki Excel eğitimlerini de ücretsiz izleme fırsatı veren bu kitap, Excel Öğrenmek, Excel konusunda uzman olmak için bu kitap size yetecektir.

En Başa Dön