Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

İleri Düzey Excel Kitabı (2021/365)

İleri Düzey Excel Kitabı (2021/365)

Genel Excel Kullanımı - Veri Analizi - Excel Formülleri- Dashboard Raporlama - Query (Sorgu) Ekranları

Excel’i öğrenmek, Excel bilginizi ilerletmek, daha verimli bir Excel kullanıcısı olmanız için hazırlanan ve gördüğü yoğun ilgi sonucu 10. Baskısını yapan bu kitap ile vidoport üzerindeki Online EXCEL eğitimleri de izleyerek Excel’de UZMAN olmaya hazır mısınız?

Türkiye'nin en çok satan ve Excel kullanıcılarının bir başucu kitabı olarak aldıkları ve kullandıkları İleri Düzey Excel 2021/365 kitabımız ile sizde Excel'i tüm detayları ile öğrenebilirsiniz. 

Excel'i temel seviyede kullanabilen herkese hitap eden bu kitabımızı basılı satın alan tüm kullanıcılarımız için harika bir fırsat sunuyoruz. Bu kitap ile birlikte vidoport.com üzerinden tüm videolu Excel eğitimlerine 3 aylık ücretsiz erişim hakkı sağlıyoruz. (Kitabımız Orta İleri-İleri Düzey Excel ve Excel Raporlama konularını içerir.)

Bu kitap sayesinde, günlük Excel kullanımınızı hızlandıracak 125 bilinmeyen Excel özelliğini, İleri Düzey Excel konularını, Dashboard Rapor oluşturmak için bilmeniz gereken konuları, Excel Klavye kısayollarını, DÜŞEYARA, ÇAPRAZARA, EĞER, ÇOKEĞER gibi Excel Formüllerini kullanmayı adım adım ve örnek dosyalar üzerinden öğrenebilirsiniz.

Türkiye'nin en seçkin firmalarına Excel, İleri Excel ve Excel Raporlama eğitimleri veren yazar, bu kitapta, yılların getirdiği eğitim tecrübesi ile işinizde Excel'i nasıl verimli şekilde kullanabileceğinizi, formüllere ve Excel’in özelliklerine nasıl hâkim olacağınızı sade bir dille anlatıyor.

En Başa Dön