Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Excel öğrenmek ne kadar sürer? Excel Nasıl Öğrenilir?

Excel öğrenmek ne kadar sürer? Excel Nasıl Öğrenilir?
14 Kasım, 2022 Excel Eğitimi Ömer BAĞCI

Excel öğrenmek ne kadar sürer? Excel Nasıl Öğrenilir?

Excel'i Öğrenmek Ne Kadar Sürer?

Excel'i öğrenmek için belirli bir süre vermek doğru olmaz. Öğrenme süreniz, Excel kullanımınız ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak değişir. Excel öğrenmeye kendi başınıza çalışmak zor olabilir, ancak vidoport üzerindeki Excel eğitim videoları ile bu zorluğu aşabilirsiniz. Sıfırdan Excel'i Öğrenmeye Başlamak eğitim setlerimizden başlayarak adım adım Excel öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Excel En İyi Nasıl Öğrenilir?

Excel'i iyi bir şekilde öğrenmek için, günlük işlerinizde ihtiyaç duyduğunuz Excel özelliklerini öğrenerek başlayabilirsiniz. Günlük listeleri yapmak, harcama tutarlarına göre hesaplamalar yapmak gibi basit işlemlerle başlayabilirsiniz. Daha sonra bu bilgileri kullanarak Excel'in sıralama, filtreleme gibi özelliklerini öğrenebilirsiniz.

Excel'i Öğrenmeye Nereden Başlamalısınız?

Excel öğrenmek için vidoport üzerindeki eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Temel ve Orta Düzey Excel eğitimleri için buradaki linke tıklayarak, setleri sırayla takip edebilirsiniz. Excel'i öğrenirken, kendi ihtiyaçlarınıza göre Excel kullanımınızı geliştirebilir ve kariyerinizde önemli bir avantaj sağlayabilirsiniz.

 

En Başa Dön