Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Excel ve PowerPoint Kullanmayı Öğrenmek ister misiniz?

Excel ve PowerPoint Kullanmayı Öğrenmek ister misiniz?
18 Eylül, 2022 Excel Eğitimi Ömer BAĞCI

Excel ve PowerPoint Kullanmayı Öğrenmek ister misiniz?

Excel ve PowerPoint Kullanmayı Öğrenmek ister misiniz?

İş dünyasının en çok kullanılan programlarının başında gelen Excel ve PowerPoint programlarını ücretsiz öğrenmek için vidoport.com üzerindeki eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

vidoport üzerindeki yeni başlayanlar için Excel Öğrenme seti ile Excel'i kendi başınıza, uygulama dosyaları üzerinden, istediğiniz hızda ve zamanda öğrenebilirsiniz. Bu eğitim setimiz ile Excel ortamını tanımaktan, Excel'de formüller oluşturmaya, hesaplamalar yapmaktan, toplamlar almaya, biçimlendirme tekniklerini kullanmaya kadar tüm konuları adım adım öğrenebilir ve iyi bir Excel kullanıcısı olabilirsiniz.

Excel'de yoğun olarak kullanılan Düşeyara KullanımıToplam AlmaExcel Grafikleri ile çalışma gibi geniş Excel özellikleri ayrı derslerde ve setlerde anlatılmıştır. 

Excel'i öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm eğitim videolarını bu setimizde bulabilirsiniz. Hemen ilk dersten başlayarak, adım adım Excel'i öğrenmeye başlayın.

Excel öğrenmeye başlamak için Excel eğitim setlerimize göz atın. 

https://vidoport.com/kategori/excel-egitimleri

Sunum hazırlamanın tüm detaylarını öğrenmek ister misiniz?

Sunum dünyasının vazgeçilmez programı olan PowerPoint'i A'dan Z'ye istediğiniz zamanda ve hızda öğrenmek ister misiniz? PowerPoint'te Slaytlar oluşturmaktan, slayt geçişleri ile çalışmaya, animasyonlar oluşturmaktan, slaytları resim olarak kaydetmeye kadar tüm konuları detayları ile öğrenin, etkileyici sunumlar oluşturun.

vidoport.com’da kendinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz; Excel, İleri Excel, Excel Rapor Oluşturma, Excel Grafikler, SQL Server Kullanımı, Web Programlama, Muhasebe, Word, Outlook ve PowerPoint gibi programların adım adım düzenlenmiş ve sürekli güncel olan eğitim videolarını HD kalitesinde bulabilirsiniz.

Kendi alanında sürekli olarak eğitim veren eğitmenler tarafından hazırlanan eğitimlerimize, istediğiniz setten/dersten başlayabilir, kendi hızınızda ilerleyebilirsiniz.

Yoğun çalışma temposunda, kursa giderek, sınıf eğitimlerine zaman ayırmanız oldukça zor. Gelişen teknolojilere hızla ayak uydurmak, kariyerinizde fark yaratarak bir adım daha önde olmak için online eğitimlerimizden yararlanın.

PowerPoint Eğitimlerimize Göz atın : https://vidoport.com/kategori/sunum-olusturma

En Başa Dön