Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

FİLTER-VLOOKUP-INDEX-MATCH İşlevleri Ortak Kullanım

FİLTER-VLOOKUP-INDEX-MATCH İşlevleri Ortak Kullanım
23 Eylül, 2023 Excel Eğitimi Ömer BAĞCI

FİLTER-VLOOKUP-INDEX-MATCH İşlevleri Ortak Kullanım

[ENG]-Excel 365/2021 Formülleri Kullanımı

Merhaba sevgili okurlar! Bugün sizlere Vidoport üzerinden ulaşabileceğiniz birçok değerli eğitim setlerinden biri olan '[ENG]- Excel 365/2021 Formülleri' hakkında kısa bir bilgi paylaşmak istiyorum. Özellikle bu set üzerinde durmamın sebebi ise içerisinde barındırdığı 'FİLTER-VLOOKUP-INDEX-MATCH işlevlerinin kullanımı' dersi.

[ENG]-Excel Eğitimlerinde Neden Formül Kullanımı Önemli?

Vidoport, uzun yıllardır [ENG]-Excel üzerine eğitimler veren bir platform. Bu eğitimlerin en önemlisi ise hiç şüphesiz formüller üzerine. Çünkü formüller, Excel'in kendi içerisinde sunduğu güçlü bir işlemcilik kapasitesini ve kullanım kolaylığını kontrol etmemize olanak sağlar. 

'FİLTER-VLOOKUP-INDEX-MATCH İşlevlerinin Kullanımı' Dersi Neler İçeriyor?

Bu derste, 'FİLTER-VLOOKUP-INDEX-MATCH işlevlerinin kullanımı' konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bu dört fonksiyon, veri analitiğinin olmazsa olmazları arasında yer alır. Ve sizler için bu fonksiyonları en etkili şekilde nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

Sonuç olarak, Exel üzerinde her türlü veri işlemi yapabilmenin yolu formülleri doğru bir şekilde kullanmaktan geçer. Eğer siz de Excel üzerinde hakimiyeti artırmak, işlerinizi daha efektif bir şeklide yapmak istiyorsanız, Vidoport üzerindeki '[ENG]-Excel Eğitimleri'ni takip edebilirsiniz. 

En Başa Dön