Hemen başlayın ve uzmanlaşın. Eğitimlerimiz yalnızca ₺39,00’den başlayan fiyatlarla!

Excel Tarih ve Saat İşlevleri

59,00

Şunları içerir :

 • Kaldığın yerden devam edebilme.
 • Çalışma dosyalarını indirme.
 • Bitirince sertifika alma.
 • Tüm cihazlardan erişim.
 • Öğrenecekleriniz
  • Excel'de Gün, Ay, Yıl, Gün360, Haftanıngünü gibi işlevlerin kullanım detaylarına hakim olun. Raporlamalarınızda kullanın.
  • Excel'de İş günlerinin sayısını, iki tarih arasındaki iş günü sayısını, iki tarih arasındaki gün sayısını bulmayı öğrenin.
  • Saatleri toplamayı, Tarih ve saat işlevlerini farklı şekillerde kullanmayı öğrenin.
  Eğitim Açıklaması

  Excel'de Tarihlerin Gün, Ay, Yıl Değerlerini bulmak, iki tarih arasındaki işgünü sayısını hesaplamak gibi Tarih ve Saat Fonksiyonlarının tüm kullanım detaylarını bu eğitim setimizde bulabilirsiniz.

  Excel'in Tarih ve Saat Fonksiyonları eğitim setimiz ile;

  - Excel'de GÜN, AY, YIL, GÜN360, HAFTANINGÜNÜ gibi işlevlerin kullanım detaylarına hakim olun.  Raporlamalarınızda kullanın.
  - Excel'de İş günlerinin sayısını, iki tarih arasındaki iş günü sayısını, iki tarih arasındaki gün sayısını bulmayı öğrenin.
  - Saatleri toplamayı, Tarih ve saat işlevlerini farklı şekillerde kullanmayı öğrenin.

  Excel hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, İleri Düzey Excel veya Excel'de işlevlerin ortak kullanımı kurslarımızı izleyebilirsiniz.

  Eğitimin Yapısı

  Eğitim boyunca;

  Eğitim İçeriği

  Eğitimin içerdiği konular;

  Hedef Kitle

  Bu eğitim kimler için uygun;

  İçerik
  Tümünü Genişlet 27 Ders 01:36:08
  Gereksinimler
  Eğitmen Hakkında

  Excel, MS-Office Eğitmeni, Yazar

  Burdur/Karamanlı doğumlu olan Ömer BAĞCI, Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fen-Ed. Bölümü Matematik Bölümü Mezunudur.  27 Yılı aşkın bir süredir bilgisayar eğitimlerinin içinde olan Ömer Bağcı, 1998 yılından bu yana Somel ve Seçkin Yayıncılıktan yayınlanan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel kitaplarının yazarıdır.  

  Giriş-Orta Düzeyde bilgilerin bulunduğu bilgisayar kitabı olan Bilgisayarın B’si ve İleri Düzey Excel bilgilerinin anlatıldığı İleri Düzey Excel kitapları da Türkiye’de en çok satan bilgisayar kitapları olmuştur.

  Online Excel eğitimleri alınabilen vidoport.com ’un kurucusu ve eğitmeni olan Ömer BAĞCI, ağırlıklı olarak firmaların İleri Düzey Excel ve Excel Raporlama (Dashboard) eğitimleri vermektedir. 

  www.omerbagci.com.tr adresinden kendisine ulaşabilirsiniz. 

   

  • 0 Yorum
  • 53 Eğitim
  Eğitim Değerlendirme
  Bu eğitim için henüz herhangi bir inceleme yapılmamış.