Türkiye'nin en iyi Online Eğitim platformu

Excel'de Veri Filtreleme Sanatı: Gelişmiş Ölçütlerle Analiz

Excel'de Veri Filtreleme Sanatı: Gelişmiş Ölçütlerle Analiz
03 Nisan, 2024 Excel Eğitimi Ömer BAĞCI

Excel'de Veri Filtreleme Sanatı: Gelişmiş Ölçütlerle Analiz

Gelişmiş Ölçütleri Kullanarak Filtreleme

Microsoft Excel, veri analizi ve yönetimi için güçlü araçlar sunar, bunların başında ise FİLTRE işlevi gelir. Gelişmiş ölçütleri kullanarak filtreleme, kullanıcıların belirli koşulları karşılayan verileri hızlı bir şekilde süzmesine olanak tanır. Örneğin, belirli bir tarih aralığındaki satışları veya belli bir değer üzerindeki işlemleri görmek için Excel’in bu işlevi vazgeçilmezdir. Detaylı bilgi ve uygulamalar için vidoport.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Excel'in Önemi Nedir?

Excel, iş dünyasında ve eğitimde vazgeçilmez bir yere sahiptir. Veri girişi, hesaplama, analiz, raporlama ve görselleştirme yetenekleri ile bilgiyi yönetmek için mükemmeldir. Excel'in sunduğu formüller, fonksiyonlar ve makrolar, kullanıcıların veri üzerinde olağanüstü kontrole sahip olmasını sağlar.

Excel'i Kitaptan Öğrenmek İsteyenler İçin

İleri Düzey Excel 365 Kitabı, Excel öğrenme yolculuğunuzda size rehberlik edecek değerli bir kaynaktır. Genel Excel kullanımından veri analizine, formüllerden dashboard raporlamaya kadar her konuda bilgi sunar. Kitabı vidoport.com adresinden satın alan herkes, Excel eğitim videolarına 3 aylık ücretsiz erişim hakkı kazanır.

Kariyerinizde Vidoport Uzmanları ile İlerleyin

Vidoport, Excel başta olmak üzere çeşitli programların eğitimlerini sunan bir platformdur. İster yeni başlayın ister ileri düzeyde bilgi sahibi olun, Vidoport'un esnek öğrenme planları ve alanında uzman eğitmenleri, iş ve eğitim hayatınızda ihtiyaç duyacağınız becerileri geliştirmenize yardımcı olur. Hemen Üye Olun ve kariyerinize yatırım yapın.

En Başa Dön