Online Excel, SQL, Web Programlama eğitimlerinin bulunduğu vidoport.com nedir?

vidoport.com; aylık ve yıllık abonelik sistemiyle çalışan, İleri Düzey Excel ve diğer MS-Office Programları, SQL, Web Programlama gibi bilişim eğitimleri alanında bireysel ve kurumsal eğitimler veren online bir eğitim sitesidir.

vidoport.com; aylık ve yıllık abonelik sistemiyle çalışan, İleri Düzey Excel ve diğer MS-Office Programları, SQL, Web Programlama gibi bilişim eğitimleri alanında bireysel ve kurumsal eğitimler veren online bir eğitim sitesidir.

Tüm eğitim videolarına, kullanıcı adı ve şifre kullanılarak internet üzerinden, 7/24 her yerden rahatlıkla erişebilmektedir.  İşinizde Excel ve diğer konularda ihtiyaç duyacağınız bilgileri bulmak için en hızlı yollardan biridir. Örnek uygulama dosyalarıyla eğitimler bire bir takip edilebilmektedir. Kurumsal alanda pek çok firmanın personeline farklı eğitim seçenekleri de sunan vidoport.com, bilişim eğitimlerine odaklanmış yapısı ve kadrosu sayesinde üyelerine ileri düzey eğitim imkanları sunmaktadır. Farklı konulardaki online eğitim çalışmaları devam etmektedir.
 
Online eğitimin zaman, mekan, hız, uygun maliyet ve teknolojik kullanım avantajlarından yararlanarak iş verimliliğini artırmak isteyen firmalarla çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Kurumsal alanda da çok sayıda firma, personeline vidoport.com üzerinden online eğitimler aldırmaktadır. Çalışanlarının mesai düzenlerini bozmadan eğitim almalarını sağlayan online eğitimler, düzenli olarak firmalara raporlanmakta ve katılanların eğitim süreçleri takip edilmektedir.
 
Siz de vidoport.com ailesinin bir üyesi olmak ister misiniz?
 
Üyelerimizin eğitim aldıkları konularda uzman olmalarını, konuları en ince noktasına kadar bilmelerini ve programları verimli bir şekilde kullanmalarını hedefliyoruz.
 
Kurumlara, bireysel kullanıcılara sunduğumuz üstün kalitedeki BT eğitim programlarıyla online eğitim sektöründe yerimizi aldık. Bütünüyle profesyonel bilişim eğitimlerine odaklanmış yapımız ve kadromuz ile en kaliteli eğitimi sunuyoruz.
 
Online Eğitimlerimiz sayesinde:
-İster tabletinizden, isterseniz cep telefonunuzdan eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.
-Kursa yetişme derdi olmadığı için eğitimlerinizi istediğiniz zaman alabilir, istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
-Eğitimlere başlama düzeyinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz konudan başlayabilir, istediğiniz konuya geri dönebilirsiniz.
-Sürekli güncellenen içerikler ile yeniliklerden haberdar olursunuz.
-Eğitimlerde anlatılan konulardaki uygulama dosyalarını indirerek, eğitimle aynı anda uygulama yapabilirsiniz.
-Zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz.
 
Siz de yaptığınız işte uzmanlaşmak istiyorsanız, vidoport.com ailesine kolaylıkla katılabilirsiniz.
 
vidoport.com’da farklı üyelik türleri mevcuttur:
 
3,6 Aylık Üyelik:
3 ay yada 6 aylık süreyi kapsar. Seçtiğiniz üyelik türü süresince sitemizde yüklü olan tüm eğitimlere erişebilir, uygulama dosyaları üzerinde çalışabilirsiniz. 
 
Excel Üyeliği:
Excel Üyeliği, sitemizde yüklü olan ve yeni eklenecek tüm Excel konularını kapsar. 365 gün boyunca tüm Excel eğitim videolarını izleyebilir, uygulama dosyaları ile çalışabilirsiniz.
 
Yıllık Üyelik:
Excel dahil, sitemizde yüklü olan ve yüklenecek olan tüm eğitimleri kapsar. 1 yıl boyunca tüm eğitim videolarını izleyebilir, uygulama dosyaları ile çalışabilirsiniz.

Süper Paket Üyeliği:
1 yıl boyunca tüm eğitim videoları izlenebilir ve ek olarak İleri Düzey Excel kitabı + Excel Defteri + vidoport kalemi gibi hediyeleri de barındıran üyelik türümüzdür. 

Bu paketlerin dışında tüm eğitim setleri tek tek alınabilir.

 

Bu makale 305 kişi tarafından okundu