Excel öğrenmek için dersler. Excel eğitim videoları için tek adres vidoport.com

Excel'i öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm Excel dersleri vidoport.com üzerinde bulabilirsiniz. Excel öğrenmek, iyi Excel kullanıcı olmak, kuşkusuz her çalışanın istediği bir konu.


Excel'de Boş hücrelere istediğimiz değeri yazdırmak

Excel'de boş hücreler içeren bir tablada tüm boş hücreleri seçerek, istediğimiz değeri nasıl yazdırırız? Hızlı ve kolay bir şekilde boş hücreleri seçme ve istediğimiz değeri yazdırma işlemini nasıl yaparız?


Excel'de formüllerin önündeki -- işaretlerinin anlamı nedir?

Excel'de bazı formüllerin başında -- işaretlerini görürüz. Formüller'de kullanılan -- işaretlerinin anlamları nedir ve ne amaçla kullanılırlar?


Yeni Excel eğitim setimiz yayında: A'dan Z'ye İleri Düzey Excel eğitimi

Excel'i öğrenmek, Excel'de ileri düzey konular ile Excel eğitiminizi tamamlamak için A'dan Z'ye İleri Düzey konuların anlatıldığı eğitim setimiz tam size göre.


Excel'de Sıfır değerleri gizleme, silme, renklendirme nasıl yapılır?

Excel'de Sıfır değeri içeren hücreleri nasıl seçeriz, sileriz, sıfır içeren hücreleri renklendirme ve satırlarını silmeyi nasıl yaparız?


Online Excel, SQL, Web Programlama eğitimlerinin bulunduğu vidoport.com nedir?

vidoport.com; aylık ve yıllık abonelik sistemiyle çalışan, İleri Düzey Excel ve diğer MS-Office Programları, SQL, Web Programlama gibi bilişim eğitimleri alanında bireysel ve kurumsal eğitimler veren online bir eğitim sitesidir.


Excel'de yeni işlevler, yeni formüller nelerdir?

Office 365 paketlerinde yer alan Excel versiyonlarında ve Excel 2019 da kullanmaya başladığımız yeni işlevler nelerdir?


Excel'de tarihler neden sayı biçiminde görünür?

Excel'de girmiş olduğumuz tarihlerin bazen sayı biçiminde karşımıza geldiğini görürüz. İlk başta garip gelen bu durum, aslında Excel'in tarihler üzerinde matematiksel işlemler yapabilmesi için gerekli bir yöntemdir.


vidoport.com üzerindeki İzleme Listelerini nasıl oluşturursunuz?

vidoport.com 'un yeni tasarıma geçmesiyle birlikte, yeni eklene bir özellik olan İzleme Listeleri oluşturma özelliğini nasıl kullanırsınız.


vidoport.com üzerindeki uygulama dosyalarına nasıl erişiriz.

Yeni tasarımında vidoport.com üzerindeki eğitim dosyalarına nasıl erişiyoruz.