Excel Fiyat Endeksi nasıl hesaplanır?

Excel'de fiyatların ortalamalarından yararlanarak, fiyatların kendi arasındaki %'lik değişikliğini nasıl buluruz.


Excel'de İndis ve Kaçıncı Formüllerinin Kullanımı

Excel'de çok fazla bilinmeyen, İndis ve Kaçıncı formüllerini nasıl kullanırız. Düşeyara işlevi ile çok rahat yapamadığımız işlemleri İndis, Kaçıncı kullanarak nasıl yaparız.


Excel formüllerde hataları gizlemek, Eğerhata işlevi kullanımı

Excel formüllerinizde oluşan hataları gizlemek için EĞERHATA işlevini kullanabilirsiniz. Özellikle Düşeyara işlevinde oluşan #YOK hatalarını bu şeklde gizleyebilirsiniz.


İnsan Kaynaklarında Excel Uygulamları- Raporlamaları

Excel'de Çalışan listelerinden yararlanarak, Kıdem, Yaş, Ücret raporlarını nasıl oluştururuz.


Excel eğitimi, Excel'i öğrenmek için neler yapmalısınız?

Excel öğrenmek, Excel'i etkin kullanmak için vidoport.com üzerindeki online Excel eğitimlerden nasıl yararlanırsınız. A'dan Z'ye Excel'i nasıl öğrenirsiniz.


Excel'de Pivot Tablo Oluşturma ve Kullanmak

Excel'in en yoğun kullanılan özelliklerinden olan Pivot Tablo nasıl oluşturulur? Pivot Tablo oluşturmak için şartlar nelerdir. A'dan Z'ye Pivot Tablo oluşturma nasıl yapılır?


vidoport üzerinde yeni eğitimler.. Google Formları kullanmak

Google programının anket oluşturmak, online sınav hazırlamak için kullanılan Google Formlar eğitimleri sitemize yüklendi.


Excel Makro ve Excel Harita Dashboard oluşturma eğitimleri

Mustafa BOLAT 'ın anlatımı ile Haritalar üzerinde Excel Dashboard ve A'dan Z'ye MAkro-VBA eğitim setlerimiz vidoport'a yüklendi.


Word, Excel, PowerPoint öğrenmenin en kısa yolu: vidoport

Word, Excel, PowerPoint'i öğrenmek, Excel ve diğer Ms-Office konularında yeteneklerinizi geliştirmek için vidoport üzerindeki eğitimlerinden yararlanabilirsiniz.


Excel'de Formüllerde oluşan hataları nasıl gizlersiniz?

Excel'in Eğerhata işlevini kullanarak, formülleriniz'de oluşan hataları gizlemek ve hata sonuçları yerine istediğiniz değerleri yazdırma işlemini nasıl yaparsınız.